هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

انتقادنماینده رود بارنسبت به حضورکم رنگ وزراء در مجلس

سرویس صحن
**به گزارش خبرنگار خانه ملت، صمد مرعشی نماینده رودبار در تذکری با استناد به ماده 192 آیین‌نامه داخلی مجلس نسبت به عدم حضور برخی وزراء انتقاد کرد گفت: یکی از مشکلاتی که در حال حاضر به چشم می‌خورد عدم حضور فعال تعداد زیادی از وزارتخانه‌ها در جلسات علنی است.
چهارشنبه 15 مهر 1388 ساعت 14:06

مرعشی گفت: تعدادی از وزراء به طور مرتب حضور پیدا می‌کنند اما تعداد قلیل است.

وی در ادامه ضمن این که خواستار حضور پررنگ وزراء در مجلس شورای اسلامی شد گفت: تذکرات شفاهی و کتبی که داده‌ایم عموماً‌ بی‌پاسخ می‌ماند حتی پیش نیامده که یک مورد پاسخ از سوی وزراء برای نمایندگان به صورت مکتوب ارسال شود.

نماینده رودبار با اشاره به سفرهای استانی رییس جمهور گفت: در شهرستان رودبار از نعمت سفرهای استانی رییس جمهور بی‌بهره‌ بودیم و مصوباتی که در رابطه با موضوعات مختلف داشتیم تاکنون هیچ کدام اجرایی نشده تنها در افکار عمومی باعث توقع شده است و این مسائل را از چشم نمایندگان مردم می‌بینید.

وی همچنین خواستار تشکیل‌ هیاتی ویژه از سوی دولت تشکیل شد تا بررسی‌های لازم صورت گیرد.

نماینده رودبار در ادامه نسبت به واردات زیتون وارداتی به داخل کشور انتقاد کرد و گفت: متاسفانه باتوجه به تذکرات کتبی و شفاهی مکرر هیچ توجهی به این موضوع نشده است.

وی گفت: اکثر مغازه‌داران شهرستان رودبار مغازهایشان پراز زیتونهای خارجی است و نگرانم که این موضوع سرنوشت برنج و چای گیلان را پیدا کند.

باهنر در پاسخ به تذکر نماینده رودبار گفت:دولت حمایت از تولید کنندگان داخلی و کشاورزان   مخصوصاً‌ در رابطه با تعرفه‌ها کارهای مفیدی را انجام می‌دهد.

باهنر گفت: وزارت بازرگانی باید دقت کند تا حمایت بیشتری صورت گیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000