ولادت امام موسی کاظم (ع)
1388/07/15 14:40:00
سرویس صحن
نماینده گرگان در نطق میان دستور عنوان کرد:

با گذشت‌نیمی از سال هنوز موافقت‌نامه‌های ملی‌ابلاغ نشده است

**طاهری اظهار داشت :‌از آیت‌الله لاریجانی رئیس قوه قضائیه تقاضا دارم با مسببان اصلی این فتنه بزرگ قاطعانه و بدون درنظر گرفتن ملاحظات برخورد کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت ، سید علی طاهری نماینده مردم گرگان در نطق میان دستور روز چهارشنبه ، ضمن تشکر از حضور حماسی و بی‌نظیر مردم در انتخابات 22 خرداد انتخاب مجدد فرزند ملت، سرباز ولایت، دکتر محموداحمدی‌نژاد ، گفت:‌از کودتای نرم و مخملین دشمنان قسم خورده نظام و مزدبگیران و ایادی داخلی آنان ابراز تاسف می‌کنم.

طاهری در ادامه همچنین ضمن  تقدیر از نیروی انتظامی و بسیجیان که با ایثار و مقاومت حوادث پس از انتخابات را کنترل کردند، گفت: از آیت‌الله لاریجانی رئیس قوه قضائیه تقاضا دارم با مسببان اصلی این فتنه بزرگ قاطعانه و بدون درنظر گرفتن ملاحظات برخورد کند.

نماینده گرگان خاطر نشان کرد: روز گذشته کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور در صدا و سیما جلسه‌ای را با مسئولان آن سازمان برگزار کرد که در آن هر یک از اعضاء به بیان دغدغه‌ها و دیدگاه‌‌های خود پرداختند که امیدواریم این جلسات ادامه داشته باشد.

طاهری با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود گرگان گفت :‌ در جریان باران سیل‌آسای اخیر بیش از 4 میلیارد تومان خسارت به باغ‌ها و مزارع و بیش از 600 میلیون تومان خسارت به خانه‌‌ها وارد شده است که از دولت تقاضا داریم اقدامات لازم را در خصوص کمک به مردم انجام دهد.

نماینده گرگان افزود: با گذشت بیش از نیمی از سال هنوز موافقت‌نامه‌های ملی به این استان ارسال نشده است که امیدواریم هرچه زودتر این کار صورت بپذیرد.

طاهری همچنین به مشکلات کشاورزان در کشت پنبه اشاره کرد وتاکید کرد : از وزیر کشاورزی تقاضای توجه ویژه به کشاورزان در احیای تولید این محصولات را داریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet