هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

جزییات نشست مشترک کمیسیون فرهنگی مجلس و رییس صداوسیما

سرویس کمیسیون ها
**رییس و اعضاء کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی چهارده مهرماه با حضور در صداوسیما، نشست مشترکی با رییس و معاونین این رسانه برگزار کردند.
چهارشنبه 15 مهر 1388 ساعت 15:31

در این جلسه که بیش از چهار ساعت طول کشید، دکتر "غلامعلی حداد عادل" با تشریح پیچیدگی‌ها و مشکلات اداره صداوسیما و تشکر از تولیدات گسترده، پرمخاطب و مفید سازمان، نسبت به تدوین قانون جامع صدا و سیما، ارتقاء سطح برنامه‌های معارفی، تقویت هویت ملی، زبان فارسی ، وحدت ملی، اعتماد سازی ، تدوام مناظره‌ها و تکمیل پوشش شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی نکاتی را مطرح کرد.

طرح نقطه نظرات کارشناسی و اصلاحی در موضوعات دیگری همچون: تمرکز زدایی، تولید قصص تصویری، اوقات فراغت، ارتباط با مساجد،حاکمیت مبانی اسلامی در تولیدات، حجاب و پوشش اسلامی ، پی‌گیری تخلفات در جامعه، بررسی نیازهای روان‌شناسی، توجه به نظام رسانه‌ای در کل کشور، انتخابات ریاست جمهوری، تربیت نیروی انسانی متعهد، بازی‌های ملیف جهت‌گیری صحیح در ورزش، لزوم استفاده از کارشناسان مجلس در برنامه‌های سیاسی، پرداختن بیشتر به واقعه غدیر، نوآوری در موضوعات، الگوی مصرف، برنامه‌ نود، مدیران استانی ، برنامه‌های شادی آفرین ، مجریان، جدول پخش برنامه‌ها ، سریال‌های تلویزیونی، برنامه‌های ماه مبارک رمضان ، نظارت بر تولید فیلمنامه،؛ پویانمائی و راهبردهای مقابله با تهاجم فرهنگی و همچنین تقدیر از برنامه‌های متنوع و سازنده در حوزه‌های مختلف در صحبت‌های سایر اعضاء کمیسیون مورد توجه قرار گرفت.

رییس سازمان صدا و سیما نیز با تشکر از کمیسیون فرهنگی مجلس و همکاری صمیمانه و متعهدانه آنان با این رسانه از جامع‌نگری رییس و اعضاء در برخورد با مسائل فرهنگی و رسانه‌یی تشکر و تقدیر کرد.

ضرغامی در این جلسه گزارشی از آخرین تحولات فناوری در حوزه رسانه و برنامه‌های آتی صداوسیما در این عرصه به اطلاع اعضاء کمیسیون رساند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000