ولادت امام موسی کاظم (ع)
1388/07/21 12:22:00
سرویس کمیسیون ها
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور:

وزیر آموزش و پرورش هرچه سریع‌تر معرفی شود

**اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس طی نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار معرفی هر چه سریع‌تر وزیر آموزش و پرورش شدند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن این نامه به این شرح است:

جناب آقای دکتر احمدی نژاد

رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

احتراما، همانگونه که مستحضر هستید آموزش و پرورش رکن اساسی در تربیت نسل آینده است. نسلی که باید پرچمدار علم و دانش در جهان بوده و تداوم بخش اهداف انقلاب شکوهمند اسلامی ایران باشد. بدین جهت توجه به امر آموزش و پرورش یکی از مهمات کشور و توجه ویژه دولت و مجلس را می‌طلبد. در طول دولت نهم علیرغم توجهی که دولت محترم به امر آموزش و پرورش نموده مشکلات این بخش نه تنها کاهش نیافت بلکه بیشتر نیز گردید که مهمترین عامل تلاطم مدیریتی در وزارت آموزش و پرورش و عدم بکارگیری وزرای توانمند بوده است.

اکنون که در ابتدای دولت دهم بوده و وزیر معرفی شده از سوی جنالعالی نیز نتوانسته است رای اعتماد لازم را برای وزارت مهم آموزش و پرورش کسب نماید تداوم اداره بزرگترین وزارت دولت با سرپرست به مصالح کشور و آموزش و پرورش نمی‌باشد. درهم ریختگی مدیریتی در این وزارتخانه آن هم در آغاز سال تحصیلی با صدور بخشنامه ساماندهی 2 توسط وریز سابق که خود بر مشکلات موجود افزوده است نگرانی بسیاری را در مجلس و دلسوزان امر تعلیم و تربیت ایجاد نموده است.

قطعا ادامه چنین وضعی به مصلحت نمی‌باشد. لذا مصرانه از جنابعالی درخواست می‌گردد که هر چه سریع‌تر با معرفی شخصیتی فرهیخته مدیر و مدبر و آشنا به مسایل آموزش و پرورش و مقبول در جامعه آموزشی کشور، به مجلس شورای اسلامی اقدام نمایید تا انشاالله با اخذ رای اعتماد بتواند به عنوان وزیر مقتدر و با بسیج امکانات در کشور و حمایت دولت و مجلس بر مشکلات آموزش و پرورش کشور فائق آمده و نظام آموزش و پرورشی کشور را در صراطی قرار دهد که تایید مقام معظم رهبری می‌باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet