خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1388/07/27 15:19:00
سرویس سیاسی

انتقاد حسینیان به طرح وحدت ملی

**"روح الله حسینیان" به طرح وحدت ملی انتقاد کرد.

به گزارش خانه ملت عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره طرح حکمیت آیت الله مهدوی کنی گفت: کسانی که صحبت‌های رهبری را نپذیرفتند و مقابل قانون اساسی ایستادگی کردند پایبند به قضاوت مهدوی کنی هم نیستند.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: نباید ساده اندیشی کنیم و چنین مباحثی مبنی بر اینکه آنها پایبند حکمیت مهدوی کنی خواهند بود ساده‌ اندیشی است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیت الله مهدوی کنی خود موضوع صلح امام حسن (ع) را برای برون رفت کشور از وضعیت فعل مطرح کرده است گفت: صلح امام حسن به نفع امام حسن (ع) تمام نشد.

حسینیان در خصوص درخواست دیدار آیت الله مهدوی کنی با موسوی و احمدی نژاد گفت: من معتقد به طرح این مساله نیستم،‌ اگر آیت الله مهدوی کنی چنین طرحی را مطرح کنند من به ایشان اعتراض دارم.

عضو کمیسیون فرهنگی درباره طرح محسن رضایی مبنی بر وحدت ملی در کشور گفت: سوال اساسی این است که می‌خواهیم با چه کسانی وحدت داشته باشیم، آیا با کسانی که در مقابل نظام ایستادند، فنته کردند و کشور را به آشوب کشاندند می‌خواهیم وحدت کنیم؟

وی در خصوص ملاک‌های مورد نظر برای وحدت گفت: ملاک من همان‌هایی است که اینها در مقابلش ایستادند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما هیچ مرزی برای وحدت قایل نیستیم و آنهایی که از دامن جمهوری اسلامی رفته‌اند و مقابل نظام فتنه کردند، توبه کنند، نه اینکه طلب کارانه بگویند با ما مذاکره کنید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet