روز مجلس
1388/07/29 14:37:00
سرویس سیاسی
حسینیان در خصوص شکایت از موسوی مطرح کرد

هر نماینده ای آزاد است امضای خود را پس بگیرد

**نماینده مردم تهران در مجلس گفت: هر نماینده ای آزاد است امضای خود از شکایت موسوی را پس بگیرد.

 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: نمایندگان شاکی از یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری حدود 100 نفر هستند.

به گزارش خانه ملت روح‌الله حسینیان در گفتگو با خبرنگاران پارلمانی در پاسخ به این پرسش که آیا نمایندگان شاکی تحت شرایط خاص این اقدام را انجام داده‌اند و آیا الآن خواستار پس گرفتن آن هستند گفت: هر فردی آزاد است امضای خود را پس بگیرد اما این امضاها در شرایط خاصی نبوده است.

وی در پاسخ به سئوالی درباره این که آیا شما و اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی از تحویل دهندگان نامه شکایت نامزد خاص ریاست جمهوری بوده‌اید؟ تصریح کرد: از اعضای فراکسیون انقلاب هم در جلسه تحویل این شکایت بوده‌اند اما من در جلسه حضور نداشتم.

وی اظهار امیدواری کرد: امیدواریم نمایندگان مجلس به عنوان نماینده مردم توانسته باشد خواست آنان را در این خصوص تحقق بخشند.

حسینیان در پاسخ به این پرسش که علت شکایت نمایندگان از موسوی چه بوده است گفت: امضای این نامه از مدت‌ها پیش تداوم داشته و به دلیل برخی مشکلات به تعویق افتاد که البته هنوز هم شماری از نمایندگان ملت خواستار امضای این شکایت هستند.

وی در خصوص روز 13 آبان گفت: این روز برآیند از فرآیند انقلابی ملت ایران است، این اقدام خواست مردم بود که در این خواسته در گروهی از دانشجویان انقلابی تبلور یافت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet