خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1386/08/27 11:52:00
سرویس صحن

تذکر غفوری فرد نسبت به عدم حضور وزیر ارتباطات در مجلس برای پاسخگویی به سوال وی

غفوری فرد نسبت به عدم حضور وزیر ارتباطات و فناوری در مجلس برای پاسخگویی به سوال خود انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "حسن غفوری فرد" در جلسه علنی روز یکشنبه طی یک تذکر آیین نامه ای اظهار داشت: بنده حدود 3 یا 4 ماه قبل از وزیر محترم ارتباطات سوالی را در مورد خصوصی سازی مطرح کردم. چند بار از طرف ایشان تماس گرفتند و گفتند یک جلسه خصوصی با وزیر بگذارید و صحبت کنید، ما نیز قبول کردیم و وقتی تعیین شد. اما بعدا به من اطلاع دادند آقای وزیر، مسافرت تشریف برده اند و نهایتا قرار شد سوال در کمیسیون مطرح شود.

وی افزود: روز مشخصی برای بررسی سوال در کمیسیون تعیین شد و باز هم به ما گفتند آقای وزیر به مسافرت تشریف برده اند و بعد رئیس کمیسیون مربوطه فرمودند ما دیگر وقت نداریم این سوال را دوباره مطرح کنیم.

نماینده تهران خاطرنشان کرد: من فکر نمی کنم این نحوه برخورد وزیر محترم و رئیس کمیسیون درست باشد. یعنی حقی که قانون برای نماینده کاملا قبول کرده در این میان کلا از میان رفته است.

رئیس مجلس با وارد دانستن این تذکر گفت: ممکن است برای وزیر سفری پیش بیاید که خارج از اختیار خودش باشد ولی کمیسیون بیش از وزیر باید پاس حق نمایندگان را داشته باشد و ما از رئیس کمیسیون می خواهیم فرصتی برای طرح سوال ایشان فراهم آورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet