سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرهنگی خبر داد:

ارائه پیشنهادات اعضای کمیسیون ویژه در صحن علنی

سرویس کمیسیون ها
**فرهنگی گفت :‌ می توان پیشنهادات مطرح شده در کمیسیون ویژه مجلس در خصوص اصلاح ایراد شورای نگهبان را در صحن علنی مورد توجه قرار داد .
چهارشنبه 2 دی 1388 ساعت 13:06

"محمد حسین فرهنگی" عضو کمیسیون ویژه مجلس در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه پیشنهاد جایگزینی ماده الحاقی از سوی دولت در کمیسیون مطرح شد و کلیات آن نیز مورد توافق اعضای کمیسیون ویژه قرار گرفته است  گفت :‌ در جلسه هفته گذشته علاوه بر پیشنهاد جایگزینی ماده الحاقی مورد توافق دولت و مجلس به جای ماده 15، که از سوی شورای نگهبان مورد ایراد قرار گرفته بود، پیشنهادات برخی از اعضای کمیسیون نیز مطرح شد .

وی با بیان اینکه پیشنهادات متعددی از سوی نمایندگان در خصوص اصلاح ایراد شورای نگهبان نیز در جلسه کمیسیون ویژه مطرح شده بود گفت :‌ در جلسه هفته اینده کمیسیون که جهت بررسی جزئیات مصوبه تشکیل خواهد شد می‌توان نظرات اصلاحی اعضای کمیسیون را مورد توجه قرار داد  .

فرهنگی گفت :‌ همچنین پیشنهادات برخی اعضای کمیسیون نیز در صحن علنی مجلس قابل طرح می باشد .

عضو کمیسیون ویژه مجلس خاطر نشان کرد :‌ کمیسیون ویژه جهت  اصلاح لایحه هدفمند کردن یارانه ها هفته اینده  روز های سه شنبه و چهارشنبه تشکیل جلسه خواهد داد .

وی درخاتمه تصریح کرد :‌ در آن جلسه، پیشنهادات متعددی  از جمله پیشنهاد کمیته مشترک دولت و مجلس، پیشنهاد مشترک 7 نفر از اعضای کمیسیون، و پیشنهاد الیاس نادران و نیز پیشنهاد محمدرضا باهنرمطرح شد که نهایتا پیشنهاد کمیته مشترک دولت و مجلس تصویب شد .

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000