هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

بیانیه فراکسیون اصولگرایان درمورد حوادث روز عاشورا

سرویس سیاسی
**فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای در مورد حوادث روز عاشورا، خواستار شناسایی و برخورد جدی با عوامل ابن حوادث شد.
دوشنبه 7 دی 1388 ساعت 12:08

ملت بزرگ ایران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی صحنه‌های باشکوهی از ارادت خود به خاندان عصمت و طهارت را به نمایش گذاشته و در سوگ شهادت سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین و یاران با وفایش سر تعظیم فرود آوردند.

هیات‌های عزاداری در جای جای کشور پهناورمان، ایران اسلامی با نظم و شکوهی بی‌سابقه ضمن بزرگداشت یاد و خاطره آن حماسه عظیم کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا را پرصلابت‌تر از هر سال به نمایش گذاردند.

هنوز چند روزی از داغ دل مردم در توهین به عکس محبوب دلشان امام راحل نگذشته بود که متاسفانه عده‌ای آشوبگر و فتنه انگیز با برهم زدن نظم عمومی و امنیت و آرامش مردم و تجاوز به اموال عمومی و خصوصی، حرمت و عظمت عاشورا و وحدت پرصلابت مردم را نشانه رفتند و اندوه مردم را مضاعف نمودند.

فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از حضور میلیونی، با شکوه و وحدت آفرین ملت بزرگ ایران و با آروزی توفیق روز افزون شیعیان جهان در رهروی خالصانه، شجاعانه و همراه با بصیرت از راه آن امام همام، از مقامات امنیتی و قضایی به جد می‌خواهد با شناسایی گروه اندکی که حتی حرمت عاشورا و شهدای کربلا را به سخره می‌گیرند، با سرعت و قاطعیت با آنان برخورد نموده و با اطلاع رسانی دقیق و به موقع به ملت بزرگ ایران اندوه مضاعف آنان را تسکین بخشند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000