سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صبور تاکید کرد:

بررسی معضل طلاق اولویت کمیسیون اجتماعی است

سرویس کمیسیون ها
**عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بی‌توجهی به فرهنگ ایرانی‌-اسلامی و تبلیغات منفی غرب را مهمترین دلایل افزایش طلاق در جامعه ذکر کرد.
دوشنبه 7 دی 1388 ساعت 15:50

جواد صبور در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص دلایل افزایش آمار طلاق گفت: مهمترین مشکلات طلاق مربوط به آموزه‌های غربی، تبلیغات منفی و مخرب که توسط ماهواره‌ها در جامعه رواج می‌یابد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: تبلیغات منفی غربی متاسفانه موجب می‌شوند تا مردم با فرهنگ اصیل ایرانی‌- اسلامی جدا شوند.

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: تنها راه مقابله با این حرکت، این است که صداوسیما و رسانه‌ها به فرهنگسازی در جامعه بپردازند و مانع از رسوخ افکار مسموم و مضموم شوند.

وی تصریح کرد: از دیگر عوامل مهم در افزایش طلاق می‌توان به مشکلات اقتصادی، اجتماعی اشاره کرد.

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه مشکلات اقتصادی، معیشتی موجب می‌شود تا کانون گرم خانواده‌ها تحت تاثیر قرار گیرند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: باید برای جلوگیری از طلاق همه دستگاه‌ها به صورت منسجم و همه جانبه اقدام کنند تا مشکلات جامعه در این خصوص کاهش یابد.

صبور خاطر نشان کرد: بهترین اقدام این است که جمعی از کارشناسان مسایل اجتماعی به بررسی دلایل افزایش طلاق بپردازند و نگذارند این موضوع مشکلات و تبعات بیشتری بیافریند.

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی گفت: کمیسیون اجتماعی مجلس به طور قطع موضوع افزایش نرخ طلاق در جامعه را به عنوان یک اولویت مورد بررسی قرار دهد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در کنار این موارد نسل جدید باید با موازین الهی‌- اسلامی آشنا شود تا موجبات رشد و بالندگی را در جامعه اسلامی‌مان فراهم آورد.

صبور اظهار امیدواری کرد: با ارائه یک برنامه‌ریزی منسجم و دقیق از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط و قوای مقننه، مجریه و قضائیه نقاط ضعف و قوت‌های مربوط به افزایش نرخ طلاق مورد بررسی قرار گیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000