خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1388/10/08 09:45:00
سرویس صحن
باهنر در جمع خبرنگاران:

قوه قضائیه هتاکان روز عاشورا را به اشد مجازات محکوم کند

**نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از قوه قضائیه می‌خواهیم که به سرعت هتاکان روز عاشورا را محاکمه و به اشد مجازات محکوم کند

 

 

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه‌شنبه در حاشیه برگزاری تجمع نمایندگان مجلس در محکومیت هتک حرمت روز عاشورا در جمع خبرنگاران گفت: مجلس شورای اسلامی جایگاه ویژه‌ای در نظام دارد، این حرکت خود جوش نمایندگان نشان از عمق هتاکی و بی‌پروایی است که عده‌ای معدود و ضد انقلاب در روز عاشورای حسینی آن را به وجود آوردند.

وی افزود: عده‌ای هتاک در روز عاشورا به مقدس‌ترین شعارهای ملی، شعارهایی که حتی طرفداران اقلیت‌های دینی به آن حرمت و احترام می‌گذارند، حمله کردند.

باهنر با بیان اینکه ما ضمن اینکه این اقدام را فاجعه‌ای عظیم می‌دانیم و آن را به پیشگاه امام عصر و مقام معظم رهبری تسلیت می‌گوییم، اظهار داشت: اما در این اقدام خیری هم وجود داشت و آن اینکه صف ضد انقلاب از صف کسانی که اعتراضات قانونی داشتند، جدا شد.

وی ادامه داد: این اقدام در روز عاشورا کاملا حرکتی ضد انقلابی، سلطنت‌طلبانه و منافقانه بود که با هدایت و رهبری رسانه‌های بیگانه به وجود آمد. از این رو مجلس به جد از مقامات امنیتی و اطلاعاتی می‌خواهد که به سرعت این افراد را شناسایی کرده و تحویل قوه قضائیه بدهد.

نائب رئیس مجلس خاطرنشان کرد: از قوه قضائیه می‌خواهیم که به سرعت هتاکان روز عاشورا را محاکمه کرده و به اشد مجازات محکوم کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet