هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
باهنر در جمع خبرنگاران:

قوه قضائیه هتاکان روز عاشورا را به اشد مجازات محکوم کند

سرویس صحن
**نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از قوه قضائیه می‌خواهیم که به سرعت هتاکان روز عاشورا را محاکمه و به اشد مجازات محکوم کند
سه‌شنبه 8 دی 1388 ساعت 09:45

 

 

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه‌شنبه در حاشیه برگزاری تجمع نمایندگان مجلس در محکومیت هتک حرمت روز عاشورا در جمع خبرنگاران گفت: مجلس شورای اسلامی جایگاه ویژه‌ای در نظام دارد، این حرکت خود جوش نمایندگان نشان از عمق هتاکی و بی‌پروایی است که عده‌ای معدود و ضد انقلاب در روز عاشورای حسینی آن را به وجود آوردند.

وی افزود: عده‌ای هتاک در روز عاشورا به مقدس‌ترین شعارهای ملی، شعارهایی که حتی طرفداران اقلیت‌های دینی به آن حرمت و احترام می‌گذارند، حمله کردند.

باهنر با بیان اینکه ما ضمن اینکه این اقدام را فاجعه‌ای عظیم می‌دانیم و آن را به پیشگاه امام عصر و مقام معظم رهبری تسلیت می‌گوییم، اظهار داشت: اما در این اقدام خیری هم وجود داشت و آن اینکه صف ضد انقلاب از صف کسانی که اعتراضات قانونی داشتند، جدا شد.

وی ادامه داد: این اقدام در روز عاشورا کاملا حرکتی ضد انقلابی، سلطنت‌طلبانه و منافقانه بود که با هدایت و رهبری رسانه‌های بیگانه به وجود آمد. از این رو مجلس به جد از مقامات امنیتی و اطلاعاتی می‌خواهد که به سرعت این افراد را شناسایی کرده و تحویل قوه قضائیه بدهد.

نائب رئیس مجلس خاطرنشان کرد: از قوه قضائیه می‌خواهیم که به سرعت هتاکان روز عاشورا را محاکمه کرده و به اشد مجازات محکوم کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000