هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

هدایتخواه خواستار بررسی حادثه روز عاشورا در یک جلسه غیر علنی شد

سرویس صحن
**"ستار هدایتخواه" خواستار برگزاری جلسه غیر علنی با حضور مسئولین امنیتی نظامی و قضایی کشور برای بررسی و تصمیم گیری نسبت به هتاکی به روز عاشورا شد.
سه‌شنبه 8 دی 1388 ساعت 10:27

به گزارش خبرنگار خانه ملت،  نماینده دنا و بویر احمد در جلسه علنی امروز در قالب اخطار قانون اساسی و با استناد به اصل 67 قانون اساسی گفت:‌ در حادثه‌ای که در روز عاشورا در تهران اتفاق افتاد بار دیگر تاریخ تکرار شد و عده‌ای با تاسی از آل مروان و آل زیاد با هلهله و سوت و کف جان و دل مردم داغدار را جریحه‌دار کردند و با آتش کشیدن عوامل عمومی تداعی کننده به آتش کشیدن خیمه‌های آل‌الله به دست عمر سعد در عصر عاشورا بودند.

هدایتخواه افزود: ملت انقلابی و عاشورایی ما از مجلس شورای اسلامی به عنوان مرکز تصمیم گیری‌های نظام انتظار دارند که در برابر فتنه‌گران و آشوب‌طلبان دنیا پرست در خصوص این حادثه و مقصران اصلی آن تصمیمی قاطع و جدی بگیرند.

وی ادامه داد: ما جمعی از نمایندگان ملت در اعتراض به این حرکت موهن و ضد انقلابی به مدت 30 دقیقه جلسه علنی را تعطیل و بعد از راهپیمایی در اطراف مجلس بر سر مزار شهدای گمنام مجلس حضور پیدا می‌کنیم.

هدایتخواه در پایان اخطار خود خواستار برگزاری جلسه غیر علنی در روز چهارشنبه با حضور مسئولان امنیتی و نظامی و قضایی کشور برای بررسی این هتاکی به روز عاشورای حسینی شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000