هدر اصلی
1388/10/08 12:11:00
سرویس سیاسی
باهنر:

قوه قضائیه به جرم بزرگ هتاکان حرمت عاشورا رسیدگی کند

**نایب رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قوه قضائیه در اسرع وقت به جرم بزرگ فتنه‌گران رسیدگی نماید.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، جمعی از بانوان بسیجی امروز سه‌شنبه در اعتراض به هتک حرمت روز عاشورا در مقابل مجلس تجمع کردند.

"محمدرضا باهنر" با حضور در جمع تجمع کنندگان ضمن محکوم کردن این اقدام گفت: دشمن سبب خیر شده و صف ضد انقلاب و محاربین به صورت کامل از ملت جدا شد.

وی افزود: ما تصورمان این است که بهترین فرصت است برای نیروهای امنیتی که این خدشه کنندگان به نظام را در محاصره تنگ و پر صلابت خود قرار داده و شناسایی نمایند و دستگیر کنند و به میز محاکمه قوه قضائیه بکشانند.

باهنر تصریح کرد: قوه قضائیه در اسرع وقت به جرم عظیم آنها رسیدگی کند و آنها را به اشد مجازات محکوم نمایند.

وی با بیان این که ما اطلاع داریم که قوه قضائیه به اندازه کافی قانون برای حمله کنندگان به مقدسات اسلامی در اختیار دارد تاکید کرد: حمله کنندگان به مقدسات دینی باید به اشد مجازات محکوم شوند.

نایب رییس مجلس شورای سالامی تصریح کرد: نمایندگان مجلس آمادگی دارند اگر دولت، قوه قضائیه، وزارت اطلاعات و دستگاه‌های امنیتی احساس می‌کنند قانونی شدیدتر نیاز دارند، با قید دو فوریت و یا حتی 3 فوریت در کمتر از 24 ساعت قانون را تصویب و در اختیار آنها قرار دهند تا مردم ایران نتیجه اقدامات مثبت و بازدارنده نیروهای امنیتی و قوه قضائیه را شاهد باشند.

باهنر ادامه داد: از طرف قاطبه نمایندگان مجلس اعلام می‌کنم در راهپیمایی امروز نمایندگان از تمامی گروه‌های سیاسی و مذاهب یکپارچه شرکت کردند.

وی خطاب به بانوان بسیجی تجمع کننده در مقابل مجلس گفت: از حضور شما که مجلس را محل دادخواهی خود قرار دادید تشکر می‌کنم.

نایب رییس مجلس در خاتمه اظهار داشت: تا حصول نهایی دادخواهی و عزت جمهوری اسلامی و سپردن این انقلاب به دست بقیه‌الله الااعظم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet