شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی با اشاره به مسائل پس از انتخابات

با تفاهم و تعامل مسایل را حل و فصل کنند

سرویس سیاسی
**نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: بروز ناآرامی‌ها اثرات مخربی در فرآیند توسعه و آبادانی کشور به همراه خواهد داشت.
چهارشنبه 9 دی 1388 ساعت 13:42

فتح الله حسینی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: برای کشوری که هدف آن رسیدن به جایگاه نخست قدرت منطقه‌ای است شایسته نیست با درگیری مانع از شتاب رشد اقتصادی کشور شوند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به عنوان یک نماینده، خدمتگزار ملت ایران چنین برخوردهایی را برای کشور صلاح نمی‌بینم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین کار در این شرایط این است کسانی که روزگار نه چندان دور از استوانه‌های نظام به شمار می‌آورند با تفاهم و تعامل مسایل را حل و فصل کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: بالاخره جریانی به اسم انتخابات بود و رفت، در این شرایط نمی‌توان کارکرد. بالاخره باید در کنار هم برای تفاهم بیشتر و برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنیم.

حسینی خاطرنشان کرد: مهمترین دغدغه مردم در شرایط فعلی رفع مشکلات اقتصادی، مالی است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: باید پیکان مبارزه‌های دو جناح بر سر مساله گرانی، بیکاری، تورم و رفع محرومیت جهت‌گیری شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: دو جناح با تعامل و نزدیکی مشکلات، را از پیش روی بردارند و راه را برای پیشرفت و توسعه و آبادانی کشور فراهم کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000