هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محسنی بندپی:

با عوامل حمله به حسینیه جماران و حادثه عاشورا برخورد شود

سرویس سیاسی
**نماینده مردم چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با عوامل حمله به حسینیه جماران و حوادث تلخ روز عاشورا برخورد جدی شود.
چهارشنبه 9 دی 1388 ساعت 16:33

"انوشیروان محسنی بندپی" روز چهارشنبه در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: باید حرمت مکان‌های مقدس مسجد، حسینیه و روزهای تاریخی و جاودانه همانند عاشورا و تاسوعا توسط هر تفکر، اندیشه، جریان و گروهی در نظر گرفته شود.

وی خاطر نشان کرد: همانطور که حادثه تلخ روز عاشورا مورد تایید هیچ گروهی نیست و از سوی همگان محکوم می‌شود، باید با حرمت شکنان حسینیه بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی هم برخورد شود.

نماینده مردم چالوس و نوشهر یادآور شد: گروه‌ها و جریان‌های سیاسی مختلف مشترکات زیادی از جمله رفتار امام(ره) به عنوان بنیانگذار انقلاب و قانون اساسی دارند که درصورت رسیدن به تفاهم می‌توان از این بن بست برون رفت.

وی خاطر نشان کرد: گروه‌های سیاسی باید در حول محور منشور وحدت که ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح کردند اما برخی افراطی‌ها یک جریان خاص مانع از انجام پذیرفتن آن شدند، گرد آیند.

محسنی بندپی در خصوص برخورد افراط گرایان با منشور وحدت گفت: این برخوردها بسیاری از نیروهای اصیل، دلسوز و با سابقه انقلابی را از همکاری برای رفع این مشکلات بازداشت و میدان برای بعضی از افراطیون باز شد که بدون هیچ پیشینه‌ روشنی از مبارزه و انقلاب وارد فضای تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری کشور شوند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پیشنهاد می‌شود برای حل مسایل به وجود آمده، باید از افراد مومن، مبارز، باسابقه و با پیشینه روشن انقلابی که همراه امام(ره) و رهبری بودند برای خروج از این وضعیت کمک گرفته شود و برنامه‌هایی که آنها داشتند و بعضی از جریانات مانع‌ از اجرایی شدن آن جریانات شدند، باردیگر به عنوان مبنا و محور وحدت مدنظر قرار گیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار