هدر اصلی
1388/10/10 14:51:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم گرگان:

مردم در برابر فرصت طلبان سکوت نمی کنند

**سخنگوی کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس گفت: مردم در برابر اهانت عده‌ای فرصت طلب به مقدسات اسلامی هیچگاه سکوت نخواهند کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت عبدالحسین ناصری اظهار داشت: عده‌ای با کمال بی‌شرمی علیه مقدسات و مقامات ارشد نظام شعارهای ضد انقلاب و نظام جمهوری اسلامی می‌دهند ولی ملت همیشه در صحنه ایران با حضور حماسی خود به این افراد پاسخ دندان شکن دادند.

نماینده گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران در مقابله با این جنگ نرم باید وحدت خود را حفظ و نقشه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی کنند و امروز برای مردم این سئوال مطرح است که چرا برخی خواص در برابر اهانت به انقلاب سکوت می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس تاکید کرد: متاسفانه در روز عاشورای حسینی در حالی که ملت مسلمان ایران در صفوفی یکپارچه در مجالس عزاداری به سوگ شهادت حضرت اباعبدالله الحسین و یاران باوفایش نشسته و به تکریم نهضت عاشورا می‌پرداختند، گروهی دین ستیز و فتنه انگیز با کف و سوت و هلهله حرمت این روز را شکستند و بطور سازمان یافته و هماهنگ دست به آشوب‌هایی زدند تا قلب استکبار جهانی و رسانه‌های وابسته به صهیونیسم بین‌الملل را شاد کنند.

وی اظهار داشت: از متولیان امور می‌خواهم به خواست ملت غیرتمند و عاشورایی ایران توجه کرده و ضمن شناسایی عوامل و مسببان این وقایع شوم برخورد قاطع و قانونی با آنان شود و چشم فتنه را در کشور کور کنند.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: این سناریو نشان می‌دهد که جریان فتنه به هر ابزاری متوسل می‌شود تا به اهداف خود برسد ولی باید بدانند که این سناریوها دیگر جواب نمی‌دهد چون مردم متوجه اصل ماجرا شده‌اند.

وی در پایان اعلام کرد: خط جدید فتنه و آشوب به پایان خود نزدیک شده است و طراحان و برنامه‌ریزان آن دیر یا زود بایستی هزینه جسارت و گستاخی خود به مقدسات ملت ایران را بپردازند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet