شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون اجتماعی:

نباید از سعه صدر مسئولان سوء استفاده می شد

سرویس سیاسی
**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: عاشورا مکانی برای عرض اندام مسایل سیاسی و حزبی نیست و باید قداست آن از طرف تمامی افراد رعایت شود.
جمعه 11 دی 1388 ساعت 08:31

اسدالله بادامچیان در گفتگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: گروه خاصی از مدتها پیش تصمیم داشتند راه‌پیمایی جناحی راه بیندازند در حالی که باید می‌دانستند قداست روز عاشورا باید به هر نحو لحاظ می‌شد.

وی در پاسخ به این پرسش که سرمنشاء ناآرامی روز عاشورا در کجا قرار دارد گفت: سرمنشاء این جریان یک بخشی از آن عناصر داخلی و بخشی دیگر رسانه‌های خارجی است.

وی خاطر نشان کرد: حوادث روز عاشورا موجب شد تا مردم چهره واقعی عاملان و مسببان این حوادث را بشناسند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:  آشوبگران نباید از صعه صدر مسئولان و آزادیهای را که در جامعه برای بیان نقطه نظراتشان فراهم کرده‌اند سوء استفاده کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی شرایط  را برای حضور، مشارکت و ارائه نقطه نظرات گوناگون همواره مهیا کرده است ولی بهتر بود از آن سوء استفاده نمی‌شد.

بادامچیان در پاسخ به این پرسش که چه انتظاری از عاملان حادثه عاشورا دارید گفت: این موضوع به قوه قضائیه باز می‌گردد بهتر است مسئولان این قوه با پیگیری و بررسی موضوع تصمیم‌گیری کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000