هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کمیسیون اجتماعی بررسی می‌کند

ایرادات شورای نگهبان به لایحه حمایت از کودکان بی‌سرپرست

سرویس کمیسیون ها
**کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در این هفته ایرادات شورای نگهبان به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست را بررسی می‌کند.
شنبه 12 دی 1388 ساعت 14:17

کمیسیون اجتماعی بررسی دو لایحه موافقتنامه "اجتناب از اخذ مالیات مضاعف درمورد مالیات بر درآمد و سرمایه و پروتکل ضمیمه آن بین دولت جمهوری اسلامی ایران و صربستان" و "اجتناب از اخذ مالیات مضاعف درمورد مالیات بر درآمد و سرمایه و پروتکل ضمیمه آن بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری مونته نگرو" را در دستور کار روز یکشنبه خود دارد.

این کمیسیون همچنین در جلسه روز یکشنبه خودد به بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست و طرح اصلاح مواد (1) و (7) قانون نحوه اجراء قانون مربوط به خدمت نیمه وقت بانوان مصوب 1364 خواهد پرداخت.

اعضای کمیسیون اجتماعی در روز یکشنبه از شورای اصناف کشور نیز بازدید می‌کنند.

بررسی طرح‌های "بهسازی قراردادهای‌موقت‌کار و شرکت‌های‌پیمانکاری نیروی‌انسانی" و "سرمایه‌گذاری ـ توسعه اشتغال و بخش خصوصی" دستورکارهای روز دوشنیه این کمیسیون را تشکیل می‌دهند.

کمیسیون اجتماعی در روز سه‌شنبه نیز مغایرت قانونی اساسنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی، سازمان بازنشستگی کشوری و سازمان بیمه خدمات درمانی را با حضور ریاست دیوان محاسبات کشور بررسی می‌کند.

در این روز همچنین طرح اصلاح قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مصوب 1382 مورد بررسی قرار می‌گیرد.

کارگروه موارد خاص کمیسیون اجتماعی در جلسه روز یکشنبه به بررسی شکوائیه واصله از کمیته امداد حضرت امام (ره) می‌پردازد و کارگروه مشترک نیز بررسی طرح اصلاح موادی از قانون استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مصوب 1382 را در دستورکار روز سه‌شنبه خود دارد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000