هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر:

پس از این همه تلاش برای هماهنگی با دولت، تقاضای استرداد عجیب است

سرویس صحن
**"حمیدرضا فولادگر" با بیان اینکه تمام تلاش نمایندگان در صحن علنی و کمیسیون ویژه طرح تحول اقتصادی درجهت نزدیک کردن نظردولت و مجلس بوده است، با استرداد لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها مخالفت کرد.
یکشنبه 13 دی 1388 ساعت 12:03

به گزارش خبرنگار خانه ملت، پس از طرح تقاضای دولت برای استرداد لایحه هدفمند کردن یارانه‌‌ها، نماینده مردم  اصفهان در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی با این تقاضا مخالفت کرد.

وی اظهار داشت: در اینکه این لایحه آنقدر اهمیت دارد که همه قوا باید برای اجرای ان با هم هماهنگ عمل کنند و نباید هر قوه راه خود را برود، شکی نیست.

فولادگر با اشاره به این گفته میرتاج‌الدینی مبنی بر اینکه با قوانین موجود، به قانون جدید برای هدفمندکردن یارانه‌ها نیازی نبود، اظهار داشت: اصلاً اینگونه نیست و هدفمندکردن یارانه‌ها در سال گذشته به عنوان یک مسئله روز کشور مطرح شد.

وی افزود: در نشستی که  نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری داشتند، ایشان بر سه نکته همکاری همه قوا برای اجرای آن، کنترل بار تورمی آن و اینکه هرآنچه برای اجرا نیاز است از طریق مجلس ارائه شود، تاکید کردند.

فولادگر خاطرنشان ساخت: تمام تلاش نمایندگان در صحن علنی و کمیسیون ویژه طرح تحول اقتصادی درجهت نزدیک کردن نظردولت و مجلس بوده است.

نماینده اصفهان با اشاره به آنچه میرتاج الدینی از آن به عنوان تغییر توافق قبلی دولت و کمیسیون با نظر چند تن از اعضا تصریح کرد: اصلاحاتی که در جلسات آخر صورت گرفت نیز درجهت نزدیک کردن نظر دولت و مجلس بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن تصریح کرد: تعجب می‌کنیم که علی‌رغم همه وقتی که گذاشته شد و تلاش‌هایی که برای نزدیک کردن نظر دولت و مجلس صورت گرفت، حال دولت پیشنهاد استرداد را به مجلس بدهد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000