هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عثمانی در نطق میان دستور:

ولایت فقیه و قانون اساسی شاه کلید حل مشکلات کنونی است

سرویس صحن
**نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دشمن و ایادی آن به صورت دوگانه از طرفی نظام را به بی‌توجهی به قانون اساسی متهم می‌کنند و از طرفی اصول مربوط به رهبری و اصل متعال ولایت فقیه را مورد تعرض قرار می‌دهد.
سه‌شنبه 15 دی 1388 ساعت 12:04

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "محمد قسیم عثمانی" روز سه‌شنبه در سخنرانی میان دستور گفت: عمل به قانون اساسی به عنوان منشور و میثاق ملی به ویژه در شرایط فعلی و اصول مربوط به ولایت فقیه و رهبری تنها راهکار نجات کشور و شاه کلید مشکلات کنونی است.

وی  تصریح کرد: دشمنان نظام که زمانی وحدت ملی ما را نشانه گرفته بودند امروز پا را فراتر گذاشته و به مقدسات دینی و اصول اساسی نظام اهانت می‌کنند.

عثمانی افزود: این اتفاق نامبارک بعضاً ناشی از بی‌تفاوتی‌ها و بی‌توجهی‌های ناصواب و بعضاً دخالت‌های غیر ضروری است که باید هر دو حالت مورد تجدید نظر عقلایی قرار گیرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: نقدها و تخریب‌ها که همیشه و در همه دولت‌ها وجود داشته امروز به نقد غیرمنصفانه و تخریب ناصواب نه تنها دولت بلکه پایه‌های اصیل نظام و اصل مترقی ولایت فقیه بدل شده است.

وی خاطر نشان کرد: باید آنها بیش از دیگران هوشیار باشند و هوشیارانه‌تر عمل کنند که اشتباه آنها هزینه‌های سنگین‌تری در بر دارد و هزینه آن را نه آنها بلکه نظام و مردم پرداخت می‌کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000