هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سروری گزارش حوادث پس از انتخابات را واقع گرایانه خواند

گزارش کمیسیون ویژه به هیئت رییسه تقدیم شد

سرویس صحن
**رئیس کمیته ویژه بررسی بازداشت‌های بعد از انتخابات از ارائه گزارش این کمیته به هیئت رییسه مجلس خبر داد.
چهارشنبه 16 دی 1388 ساعت 13:05

به گزارش خبرنگار خانه ملت، پرویز سروری رئیس کمیته ویژه بررسی بازداشت‌های بعد از انتخابات در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: گزارش نهایی این کمیسیون چهارشنبه تحویل هیات رئیسه مجلس شد.

وی در ادامه افزود: انتشار برخی از اظهارنظرها مبنی بر اینکه گزارش مذکور کلی گویی و فاقد اطلاعات جامع در خصوص بازداشت‌های بعد از انتخابات است رد کرد.

سروری با تاکید بر اینکه اعضای این کمیته با اجماع نظر کارها را پیش بردند گفت: با انتشار محتوای گزارش مشخص خواهد شد که این گزارش جامع و مانع است و واقع‌گرایانه نیز نوشته شده است.

نماینده تهران در ادامه افزود: این کمیته در گزارش خود یک جمع بندی نهایی از بررسی‌های صورت گرفته ارائه کرده است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اسامی خاصی به عنوان متمم یا مجرم گزارش ذکر شده گفت: اسامی برخی اشخاص در گزارش ذکر شده اما این کمیته در مقام قضاوت عملکرد افراد نیست.

سروری در ادامه در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا این کمیته کار خود را برای رسیدگی به سایر موارد نیز ادامه خواهد داد یا خیر گفت: تداوم کار بستگی به تصمیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دارد و این کمیته در مجموع به وظایف خود عمل کرده است و اگر این احساس شود که باید کار ویژه‌ای در سایر موارد صورت گیرد کمیته فعالیت خواهد کرد.

نماینده تهران در پایان در پاسخ به سوالی درباره تحقیق و تفحص از سازمان قضایی نیروهای مسلح از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000