شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رهبر رسیدن به وحدت را نیازمند محور خواند

امور فرعی نباید عامل تفرقه در جامعه باشد

سرویس سیاسی
**محمد تقی رهبر با تاکید بر ضرورت حفظ آرامش و وحدت در کشور گفت: باید تلاش کنیم تا در بین قشرهای وفادار به نظام، اختلاف بوجود نیاید.
پنج‌شنبه 17 دی 1388 ساعت 09:10

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهارداشت: در اینکه حفظ وحدت و آرامش در کشور، موجب اقتدار هرچه بیشتر نظام است، هیچ شکی وجود ندارد اما چهارچوب وحدت،اصول پذیرفته شده نظام اسلامی است.

نماینده مردم اصفهان خاطر نشان کرد: قطعا دو جریان سیاسی متفاوت، سلیقه سیاسی مختلفی دارند اما در اصول انقلاب، آرمانهای امام (ره) و رهبری مشترک هستند و می توانند با هم به وحدت برسند.

رهبر گفت: رسیدن به وحدت نیازمند محور است و ما می توانیم حول محور ولایت فقیه و قانون اساسی به وحدت برسیم ولو اینکه دربسیاری از امور فرعی با هم اختلاف نظر داشته باشیم.

وی با اشاره به راهپیمایی اخیر مردم در محکومیت هتک حرمت مقدسات در روز عاشورا، تصریح کرد: ملت ما نشان دادند که محورهای وحدت را به خوبی می فهمند و ازآن تا پای جان حمایت می کنند.

نماینده اصفهان افزود: باید تلاش کنیم تا در بین قشرهای وفادار به نظام، اختلاف بوجود نیاید.

رهبر با تاکید بر نقش  نخبگان در برقراری وحدت و آرامش، یادآور شد: کسانی که 40 سال در خط امام (ره) بودند امروز مسئولیت سنگین تری بر عهده دارند چون یک کلمه آنها هم می تواند منشاء وحدت باشد،هم منشاء اختلاف.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000