سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سوالات توکلی و قنبری از وزرای نفت و امور خارجه

دستور کار مجلس در هفته آینده اعلام شد

سرویس صحن
**نمایندگان مجلس شورای اسلامی این هفته بررسی سوال توکلی نماینده تهران از وزیر نفت و قنبری نماینده ایلام از وزیر امور خارجه را در دستور کار دارند.
جمعه 18 دی 1388 ساعت 11:09

 به گزارش خانه ملت، نمایندگان مجلس در هفته آینده سوال احمدتوکلی نماینده مردم تهران از وزیر نفت و داریوش قنبری از وزیر امور خارجه را در دستور کار خود دارند.

کمیسیون برنامه و بودجه درخصوص طرح اصلاح بند هفت ماده‌ واحده قانون بودجه‌ سال 88 و طرح استفاده از تسهیلات حساب ذخیره‌ ارزی را در صحن علنی بررسی می کنند.

مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد طرح تقویت مرزبانی جمهوری اسلامی ایران و لایحه‌ چگونگی اعتراض کارکنان مشمول قوانین استخدامی نیروهای مسلح نسبت به آرای صادره از هیات‌های رسیدگی به تخلفات انضباطی را در دستور کار جلسه علنی هفته‌ آینده خود دارد.

نمایندگان مردم در خانه ملت گزارش شور دوم کمیسیون عمران در مورد لایحه‌ اصلاح ماده‌ 100 قانون شهرداری و گزارش کمیسیون عمران درمورد لایحه اصلاح قانون عضویت ایران در برخی از سازمان‌ها و مجامع بین‌المللی را بررسی می کنند.

 لایحه‌ الحاق ایران به پروتکل آمادگی، مقابله و همکاری در برابر سوانح آلودگی ناشی از مواد خطرناک و سمی و لایحه‌ الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی کنترل و مدیریت آب توازن و رسوبات کشتی‌ها از دیگر برنامه های در دستور کار مجلس است.

مجلس شورای اسلامی لایحه‌ الحاق ایران به کنوانسیون بازنگری کننده‌ کنوانسیون مدارک شناسایی دریانوردان، لایحه‌ الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی نایروبی درباره‌ انتقال لاشه‌ کشتی‌ها و لایحه‌ الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی درباره‌ مسوولیت مدنی برای خسارت آلودگی نفت سوخت کشتی را نیز در دستور کارهای هفته آینده‌ خود قرار دادند.

 نمایندگان مردم گزارش کمیسیون اقتصادی درمورد لایحه‌ تسری حکم ماده‌ 191 قانون مالیات‌های مستقیم، لایحه‌ موافقت نامه‌ بین ایران و جمهوری مونته‌نگرو و ایران و صربستان به منظور اجتناب از اخذ مالیات مضاعف درمورد مالیات بر درآمد و سرمایه و پروتکل ضمیمه آن را مورد بررسی قرار می‌دهند.

گزارش کمیسیون انرژی درمورد طرح متوازن سازی بهره‌برداری از منابع گاز کشور، گزارش شور دوم کمیسیون شوراها درمورد لایحه‌ مستثنی شدن شهرداری‌های کشور در واگذاری قسمتی از پارک‌ها، میادین و اموال عمومی، گزارش کمیسیون فرهنگی درمورد لایحه موافقتنامه‌ همکاری‌های گردشگری بین ایران و لبنان و گزارش کمیسیون اجتماعی درمورد لایحه‌ الحاق ایران به مقاوله‌نامه کار دریایی نیز در دستور کار جلسه‌ علنی هفته‌ آینده مجلس است.

نمایندگان مجلس هم‌چنین در جلسه‌ی هفته آینده تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس مبنی بر رسیدگی به لایحه‌ امور گمرکی طبق اصل 85 قانون اساسی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح یک فوریتی خدمات رسانی به ایثارگران و انتخاب یک نفر از نمایندگان استان کرمان به عنوان ناظر جهت عضویت در کمیته‌ هماهنگی اشتغال استان‌ها به جای عضو مستعفی نیز در دستور کار هفته‌ جاری مجلس قرار دارد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار