سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دلق پوش از نگرانی مجلس در اجرای قانون خبر داد

مجلس آماده همکاری در اجرای هدفمند کردن یارانه هاست

سرویس صحن
**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:‌ نگران این مساله هستیم که دولت نتواند در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها مدیریت خوب و لازمی رااعمال نماید.
جمعه 18 دی 1388 ساعت 12:56

فرهاد دلق پوش در گفتگو با خبرنگار خانه ملت بابیان این مطلب که دولت موظف است دستورالعمل اجرائی شدن هدفمند کردن یارانه ها را به دستگاهها ابلاغ نماید، اظهار داشت:‌ اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها از اول اردیبهشت ماه باید مورد توجه قرار گیرد.
دلق پوش ضمن بیان این مطلب که قانون فی نفسه متضمن منافع مردم است، گفت: نحوه اجرای قانون مهمتر دغدغه نمایندگان است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: ‌ما نگران این مساله هستیم که دولت نتواند در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها مدیریت خوب و لازمی رااعمال نماید و این امر باعث بروز مشکلاتی در جامعه شود.
نماینده بندر انزلی گفت:‌ مجلس شورای اسلامی این آمادگی را دارد که در زمینه نحوه اجرای قانون هرگونه کمک که لازم باشد را انجام دهد.
وی با بیان اینکه با اجرائی شدن صحیح  این قانون تحول اقتصادی بزرگی ایجاد خواهد شد، تصریح کرد: ‌لازمه این کار این است که دولت سازو کار مناسبی را سازماندهی کند و در بخش اجرا باقدرت و با در نظر گرفتن منافع مردم و روح حاکم بر قانون آن را ابلاغ نماید.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه گفت:‌ از دولت انتظار داریم که اگر در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها دچار مشکل شد، سریعا مجلس را در جریان بگذارد و با ارائه لایحه ایی مشکل به وجود آمده را به نحو احسن تدوین کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار