هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پاسخگویی دو وزیر به سوالات 9 نماینده در کمیسیون اقتصادی

سرویس کمیسیون ها
**وزرای بازگانی و امور اقتصادی و دارایی در جلسه روز دوشنبه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به سوالات 9 تن از نمایندگان پاسخ می‌گویند.
شنبه 19 دی 1388 ساعت 10:14

به گزارش خبرنگار خانه ملت، استماع گزارش دادستان دیوان محاسبات کشور ونیز استماع سخنان مسؤولین ذی‌ربط در خصوص تأسیس بانک‌های خصوصی در کشور و بررسی وضعیت حساب ذخیره ارزی کشور با حضور مسؤولان ذی‌ربط در دستورکار جلسه روز یکشنبه کمیسیون اقتصادی قرار دارد.       

جلسه هیأت تحقیق و تفحص از بانک‌های دولتی کشور نیز در همین روز تشکیل جلسه می‌دهد.

روز دوشنبه وزیر بازرگانی جهت پاسخگویی به سؤالات نصیرپور نماینده سراب، نقوی حسینی نماینده ورامین و اولیاء نماینده یزد و صدوق در کمیسیون حاضر خواهد شد.                   

همچنین وزیر امور اقتصادی و دارایی در همین روز به سؤالات رجایی نماینده اراک و کمیجان، موسوی جرف نماینده آبادان، یونس اسدی نماینده مشکین‌شهر، نادران نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر، نجفی نماینده مراغه و عجب‌شیر و اقبال محمدی نماینده مریوان پاسخ می‌گوید.

جلسه کارگروه برای رسیدگی به لایحه الحاق یک تبصره به قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، ‌اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجراء سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم(44)‌قانون اساسی نیز روز دوشنبه برگزار خواهد شد.

کمیسیون اقتصادی در جلسه روز سه‌شنبه به بررسی لایحه الحاق یک تبصره به قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی،‌اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجراء سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم(44)‌قانون اساسی و نیز بررسی طرح اصلاح تبصره (2) ماده (39) ‌قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب 17/2/1387 خواهد پرداخت.

بررسی طرح اصلاح ماده(101) قانون مالیات‌های مستقیم مصوب 1366 و اصلاحات بعدی آن و همچنین بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از سوی نمایندگان در خصوص مناطق آزاد تجاری - صنعتی جمهوری اسلامی ایران نیز در دستور کار روز سه‌شنبه کمیسیون اقتصادی قرار دارد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000