هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

بررسی عملکرد و برنامه‌‌های آتی ثبت اسناد در کمیسیون برنامه و بودجه

سرویس کمیسیون ها
**رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به منظور ارائه گزارش اقدامات و برنامه‌‌های آتی این سازمان در جلسه روز یکشنبه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی حضور می‌یابد.
شنبه 19 دی 1388 ساعت 12:56

به گزارش خبرنگار خانه ملت، کمیسیون برنامه و بودجه در همین روز  در جلسه مشترکی با کمیسیون اجتماعی به بررسی تشکیلات تفصیلی دیوان محاسبات کشور می‌پردازد.

کمیسیون برنامه و بودجه در روز سه‌شنبه عملکرد بند(7)‌قانون بودجه سال 1388 کل کشور را با حضور مسؤولان ذی‌ربط بررسی می‌کند.

اعضای این کمیسیون همچنین روزهای چهارشنبه تا جمعه از طرح‌ها و پروژه‌های شرکت ملی نفت فلات قاره در خلیج‌فارس بازدید خواهند کرد.

کارگروه اقتصادی کمیسیون برنامه و بودجه روز یکشنبه بررسی طرح یک فوریتی اصلاح الگوی مصرف انرژی و روز سه‌ش‌نبه بررسی لایحه امور گمرکی را در دستورکار خود دارد.

کارگروه امور عمومی این کمیسیون نیز روز سه‌شنبه به بررسی لایحه یک فوریتی تعیین حریم حفاظتی- امنیتی اماکن و تأسیسات کشور می‌پردازد.

هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در برنامه چهارم توسعه اقتصادی، ‌اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه گزارش‌های مرکز پژوهش‌ها و دیوان محاسبات را در این خصوص بررسی می‌کند.

در جلسه روز سه‌شنبه کارگروه اجتماعی کمیسیون برنامه و بودجه نیز گزارش کتابخانه ملی ایران و سازمان تربیت‌بدنی در خصوص عملکرد بودجه سال 1388 کل کشور و بودجه پیشنهادی سال 1389 ارائه خواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار