هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سودانی تاکید کرد:

وحدت ملی عامل اساسی حفظ استقلال کشور است

سرویس سیاسی
**نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی مهمترین عامل امنیت و استقلال کشور را حفظ وحدت و همبستگی ملی عنوان کرد.
شنبه 19 دی 1388 ساعت 15:52

ناصر سودانی گفتگو با خبرنگار خانه ملت یکی از عوامل استحکام امنیت و استقلال و نیز شرایط رسیدن به قله های فتح و پیروزی و رفع مشکلات جامعه را وحدت و همبستگی ملی دانست و افزود: قطعا یکی از مهمترین عوامل برقراری امنیت، خواص یا نخبگان جامعه هستند.

 وی افزود: در این خصوص رسالتی که متوجه خواص است گذشت از خود محوری و مصالح شخصی و فردی است و از سوی دیگر تبعیت محض آنها از رهبری جامعه که سبب می شود اعتماد عمومی گسترش یابد.

نمایده مردم اهواز با بیان اینکه هر نوع موضع گیری شتاب زده و یا حتی سکوت در برابر بیان یک حقیقت می تواند آسیب رسان نسبت به اعتماد عمومی باشد، گفت: به دلیل اینکه کشور ما در حال تبدیل شدن به یک الگو در منطقه و برای جوامع همسان است، جامعه امروز ما مورد هجوم بیگانگان قرار دارد.
وی تصریح کرد: یکی از ابزار های تاثیر گذاری دشمن بر ما ایجاد شکاف در صفوف متحد ملی است  دشمنان با تفرقه بین مسئولین با یکدیگر، ملت و مسئولین و همینطور مردم جامعه با یکدیگر تلاش داشته و دارند که به عناوین و بهانه های مختلف و با کوه ساختن از کاهی و با فضا سازی های غیر منطقی و غیر منصفانه و با سیاه نمایی های ویژه و از طریق شگردهای تبلیغاتی توسعه فناوری و گسترش  وسایل ارتباط جمعی و رسانه های گروهی متاسفانه تفرقه میان صفوف به هم فشرده  جامعه اسلامی ما به وجود آمده است.
 نماینده مردم اهواز گفت: در این خصوص آنانی که در صف مقدم هستند خود مسئولین و خواص و نخبگان جامعه هستند که باید هشیارتر از همه اولین موضع گیری را در برابر این توطعه ها از خود نشان دهند.
وی تاکید کرد: مقام معظم رهبری انصافا ثابت کردند که برای انقلاب اسلامی کشتی بان بسیار ماهر و حاذق، باهوش و موفقی هستند. در طول این 20سال خلاء وجود امام خمینی را با وجود مقام معظم رهبری احساس نکردیم چرا که در طوفانهایی که متوجه انقلاب اسلامی بود به خوبی توانستند این کشتی را در گردابها و در امواج دریای کشتی بانی کنن.

سودانی ادامه داد: از این جهت کسانی که می توانند به یاری این کشتی بان بشتابند اول خواص هستند و این انتظار از آنها می رود که اولین کسانی باشند که به عنوان بازوی رهبری در این طوفانهای حوادث و در بحران فتنه ها یار ایشان باشند، این انتظار از برخی خواص میرود.

وی خاطرنشان کرد: قطعا هر کدام آز انها اگر در این ازمون رو سفید یا پیروز میدان در نیایند بر اساس سنت الهی که در سوره رعد هم ذکر شده ( آنها مانند حبابی بر روی امواج دریا از بین می روند) و آن چیزی که برای مردم مفید است استقرار می یابد و ماندگار می شود.
سودانی با بیان اینکه مردم با کسی تعارف ندارند، گفت: مردم در روز 9 دی ماه ثابت کردند که پشتیبان رهبری و ولایت هستند و هرگز از اصول و ارزشهای خود عقب نشینی نخواهند کرد و یادگار امام امت را که نظام مقدس جمهوری اسلامی است را با تمام وجود حمایت و پشتیبانی می کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000