هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
به دلیل تخلفات آشکار و با رای نمایندگان انجام شد

ارسال پرونده رییس سازمان تامین اجتماعی به دادگاه

سرویس کمیسیون ها
**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان سازمان تامین اجتماعی باید در خصوص نقاط پر ابهام که در گزارش دیوان محاسبات کل کشور نسبت به عملکرد آنها دارند پاسخگو باشند.
دوشنبه 21 دی 1388 ساعت 16:35

محمد علی پرتوی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: براساس مستنداتی که در دیوان محاسبات نسبت به عملکرد سازمان تامین اجتماعی و زیرمجموعه آن به کمیسیون اجتماعی ارائه شده همگی بیانگر تخلفات آشکار در سازمان تامین اجتماعی است.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی پس از استماع گزارش دیوان محاسبات و بررسی دقیق جوانب، خواستار تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی به دلیل تخلفات مالی شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علاوه براین موارد تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و دستگاه زیرمجموعه آن در 11 ماده قرار است انجام شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس براساس وظیفه نظارتی که برعهده دارند و براساس مواد قانونی، به ارائه پرونده رییس سازمان تامین اجتماعی به دادگاه برای پاسخگویی درمورد پر ابهام رای مثبت دادند.

پرتوی اظهار امیدواری کرد: بررسی دقیق موضوع تحقیق و تفحص و موارد ابهام دار موجب شفاف شدن و بهبود بهره‌وری و کارایی در این بخش از دستگاه اجرایی شود.  

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000