آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرهنگی تاکید کرد:

تولید و صنعت نیازمند تحولی جدی هستند

سرویس صحن
**نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: تولید و صنعت نیازمند تحول است و بر این اساس ساز و کارهای اداری مانند همیشه مزاحم هستند، بایستی تحولات اساسی در این زمینه صورت بگیرد.
سه‌شنبه 22 دی 1388 ساعت 15:06

به گزارش خانه ملت، محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز در نطق میان دستور روز سه شنبه با بیان اینکه اتفاقات مهمی در خصوص مسائل کشور در داخل و خارج در جریان است، اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری دهم برگزار شد و جریانی با استفاده از یک ادعای به ظاهر قانونی اعتراضی را عنوان کردند و از همان هنگام قابل پیش بینی بود که جریان مذکور نخواهد توانست تداوم آن را که از مسیر اولیه خارج می‌شود مدیریت کند و چنین نیز شد.

 نماینده تبریز در ادامه اظهار داشت:‌ شرایطی پیش آمد که ارتباطی با ادعای اولیه نداشت و نباید اتفاقات روز عاشورا با اجتماعات 25 خرداد اشتباه شود. بسیاری از کسانی که در آن روزها معترض بودند در حماسه نهم دی ماه حضور یافته و تبری خود را از اهانت‌های آن جماعت محدود اعلام داشتند.

 نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه حمایت‌های عجولانه و پر حجم دشمنان دیرینه ملت از اغتشاشگران در حوزه بین الملل موید این مدعا است، گفت: ‌آنان تلاش بسیاری داشتند تا حضور میلیونی مردم در حمایت از نظام بر آمده از خون‌های پاک شهدا و ثمره مجاهدت تاریخی ملت ایران را کوچک جلوه دهند که نتوانستند.
فرهنگی اظهار داشت: ‌درباره مجلس و روالی که در جریان است مراقبت شما تعیین کننده خواهد بود و احساس تکلیف، شناخت تکلیف و پافشاری بر وظیفه جوهره اصلی نمایندگی بوده و بسیار مهم و با ارزش است و در این راه نباید از تحمل هزینه اجتناب کرد.
 وی در ادامه با بیان اینکه  مجلس تاثیر گذار باید دارای نمایندگانی با این اوصاف باشد، اظهار داشت:‌ امید دارم همکاران احترام یکدیگر را داشته و با القاب دور از شان با همدیگر مقابله نکنند.

 وی ضمن  گلایه مندی از روح الله حسینیان اظهار داشت: شما در کتاب ارزشمند خود که در توصیف قیام ابا عبد الله حسین (ع) تالیف شده است بارها رفتار امام (ع) را ستوده‌اید و گفته‌اید که تسلیم استدلال‌های قدرت گزینی خواص زمان خود نشده و با وجود مشکلات و موانع فشارهای روانی و استدلال‌های مختلف صحنه را ترک نکرد.

نماینده تبریز اظهار داشت: برخی از انتقادات شما را قبول داریم اما نتیجه‌ای را که گرفته‌اید نمی‌پذیریم.

نماینده تبریز  در نطق میان دستور خود در  مورد معلمان حق التدریس و کارکنان شرکتی و قرار دادهای موقت نیز گفت:‌ باید به یک اقدام عملی موثر برسیم و دولت به طور جد موضوع را در دستور کار خود قرار داده و دستگاه های مسئول مانند وزارت آموزش و پرورش و مسئولان باید با موضوع مواجه شوند تا به یک نظام عادلانه در پرداخت دستمزد برسیم.

فرهنگی همچنی اظهار داشت:‌ طرح مشاغل خانگی نیازمند حمایت و سامان دهی است و  این طرح آماده شده و در کمیسیون اجتماعی در حال بررسی است و در همین راستا از همکاران انتظار داریم در مراحل بعد تمام اهتمام خود را در تصمیم و رسیدگی داشته باشند.

نماینده تبریز اظهار داشت:‌ تولید و صنعت نیازمند تحول است و  بر این اساس ساز و کارهای اداری مانند همیشه مزاحم هستند، بایستی تحولات اساسی در این زمینه صورت بگیرد.

نماینده تبریز  در پایان خطاب به آذری‌ها گفت: مردم آذری زبان شما در تاریخ نام خود را به عنوان حامی حق و حقیقت، عدالت خواهی، سلحشوری، ارادت مند اهل بیت عصمت و طهارت (ع) ثبت کرده‌ایم همگان شاهد بودند که در فتنه اخیر، آذربایجان با هوشمندی وقار و بزرگواری عبور کرد در حالی که سرمایه گذاری زیادی برای اغتشاش در آذربایجان انجام شده بود و حتی با دروغ پردازی در روز عاشورا نیز هیچ توقیفی به دست نیاورند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000