هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رجایی با اشاره به نشست مشترک با دیوان محاسبات:

کمیسیون کشاورزی تخلفات دستگاه‌های ذی‌ربط را پیگیری می‌کند

سرویس کمیسیون ها
**رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: این کمیسیون تخلفات گزارش شده توسط دیوان محاسبات در دستگاه‌های مربوط به حوزه تخصصی خود را پیگیری می‌کند.
چهارشنبه 23 دی 1388 ساعت 12:30

"عباس رجایی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به جلسه سه‌شنبه شب اعضای  کمیسیون کشاورزی و رئیس و معاونان دیوان محاسبات، اظهارداشت: اعضای کمیسیون در این نشست بر تعامل هر چه بیشتر دیوان محاسبات با کمیسیون کشاورزی تاکید کردند.

وی افزود: با توجه به گزارش‌های خوب دیوان، مقرر شد که ما در کمیسیون، نتایج گزارش‌های دیوان محاسبات را در مواردی که در حوزه تخصص و وظایف کمیسیون است، پیگیری کنیم.

رجایی ادامه داد: به این ترتیب که اگر بر اساس گزارش دیوان، تخلفی در دستگاهی صورت گرفته باشد، ما با دعوت از مسئولان آن دستگاه، موضوع را پیگیری کرده و از آنها پاسخ می‌خواهیم.

رئیس کمیسیون کشاورزی خاطرنشان کرد: همچنین قرار شد کارشناسان دیوان محاسبات در بررسی و پیگیری برخی موضوعات مورد نظر کمیسیون، نیز همکاری داشته باشد و گزارشات خود را به اعضا ارائه کنند.

رجایی تاکید کرد: دیوان محاسبات به عنوان بازوی نظارتی مجلس  باید در تصمیم سازی‌ها و تصمیم گیری‌های مجلس‌، جایگاه واقع بینانه‌تر، عملیاتی‌تر و مفیدتری داشته باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000