آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عماد حسینی تذکر داد:

هیچ کدام از نمایندگان برنامه پنجم را دریافت نکرده‌اند

سرویس صحن
**سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: هیچ کدام از نمایندگان برنامه پنجم را دریافت نکرده‌اند و نمی‌توانیم در موردش اظهارنظر کنیم
چهارشنبه 23 دی 1388 ساعت 11:48

به گزارش خبرنگار خانه ملت، عماد حسینی نماینده قروه در قالب تذکری با استناد به ماده 216 آیین نامه داخلی مجلس مبنی بر اینکه دولت موظف است بودجه سالانه کشور را تا 15 آذر ماه تقدیم مجلس کند گفت: امروز 23 دی ماه لایحه بودجه به مجلس تقدیم نشده و این موضوع می‌تواند از جهاتی مشکل ساز شود.

وی گفت:‌ ما باید 10 روز مهلت داشته باشیم تا پیشنهادات خود را به کمیسیون تخصصی ارائه دهیم، 15 روز هم کمیسیون‌های تخصصی باید به کمیسیون تلفیق پیشنهاد بدهند و 15 روز هم کمیسیون تلفیق پیشنهادات را بررسی خواهند کرد و گزارش نهایی خود را به مجلس تقدیم می‌کند یعنی این مراحل حدود 40 روز طول می‌کشد.

وی گفت:‌ اگر پس از تعطیلات مجلس لایحه بودجه تقدیم شود تقریبا 10 یا 15 اسفند ماه بررسی این لایحه در مجلس شروع می‌شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی با بیان اینکه طی 4 الی 5 روز نمی‌شود بودجه را بررسی کرد، گفت: خواهشمندم اعضای هیات رئیسه این دقت را داشته باشند که اگر لازم بود بودجه به مجلس آورده شود حتی تعطیلات مجلس جهت سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه خود را لغو نمایند.

حسینی در ادامه تذکر خود نیز با اشاره به ماده 214 آیین نامه داخلی مجلس مبنی بر رسیدگی به برنامه‌های توسعه‌ای کشور است، تصریح کرد: برنامه پنجم از روز یکشنبه آینده به مجلس تقدیم شده اما متاسفانه هیچ کدام از نمایندگان این برنامه را دریافت نکردند.

وی گفت: ما هنوز نمی‌دانیم که برنامه پنجم توسعه چگونه است که بخواهیم در موردش اظهارنظر کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000