هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مردم آستانه اشرفیه درنطق میان دستور:

دشمن بداند ترور ترفندی کهنه برای مقابله با ملت ایران است

سرویس صحن
**نماینده مردم آستانه اشرفیه خطاب به دشمنان گفت:‌ شما یک بار این ملت را در جنگ تحمیلی آزمودید و شکست خوردید چرا بار دیگر خود را به دردسر می‌اندازید.
چهارشنبه 23 دی 1388 ساعت 15:11

به گزارش خبرنگار خانه ملت، سید مهدی صادق نماینده آستانه اشرفیه در نطق میان دستور روز چهارشنبه با محکوم کردن ترور روز گذشته استاد دانشگاه و تسلیت به جامعه دانشگاهی گفت:‌ دشمن بداند این گونه ترورها ترفندهای کهنه است و اراده ملت ما را در دفاع از آرمان‌های انقلاب و اسلام مستحکم‌تر می‌کند.

نماینده آستانه اشرفیه افزود: دشمن بداند هر دانشمندی که به خاک و خون در می‌غلتد هزاران علی محمدی دیگر ظهور می‌کند و ملت ایران این را جنگ تحمیلی به دنیا اثبات کرد.

وی همچنین در ارتباط با هدفمند کردن یارانه‌ها اظهار داشت: ‌این مساله موضوعی است که توجه همه اعم از خاص و عام مردم ما را به خود جلب نموده است، باید بپذیریم مشکلات اقتصادی کشور ما در دراز مدت به وجود آمده است و ماهیت ساختاری دارند و هر نظام بانکی، گمرکی، مالیاتی بهره‌وری و توزیع کالا و ارزش‌گذاری پول ملی و هدفمند کردن یارانه‌ها نیاز به اصلاح دارند و با اصلاح این نظام‌ها مشکلات اقتصادی کشور تا حدود زیادی مرتفع می‌شود.

صادق با بیان اینکه با نگاهی عمیق می‌فهمیم این 7 نظام در یک راستا بوده و مکمل همدیگر هستند، گفت: اجرای هرکدام از این عامل‌ها بدون دیگر عوامل موجب بروز شکست احتمالی طرح تحول اقتصادی می‌شود، یعنی به عبارت دیگر هدف تحول اقتصادی به معنی عام و فقط به معنی هدفمندکردن یارانه‌‌ها نیست.

وی تاکید کرد: حرکت در جهت توسعه اقتصادی، مالکیت در سطوح عمومی، تامین عدالت اجتماعی، ارائه سهم مناسب به بخش خصوصی، افزایش بهره‌وری و توجه به فناوری در اهداف سیاست اصل 44 قانون اساسی است و در جهت‌گیری طرح تحول اقتصادی نقش موثری دارد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار