هدر اصلی
1388/10/23 15:11:00
سرویس صحن
نماینده مردم آستانه اشرفیه درنطق میان دستور:

دشمن بداند ترور ترفندی کهنه برای مقابله با ملت ایران است

**نماینده مردم آستانه اشرفیه خطاب به دشمنان گفت:‌ شما یک بار این ملت را در جنگ تحمیلی آزمودید و شکست خوردید چرا بار دیگر خود را به دردسر می‌اندازید.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، سید مهدی صادق نماینده آستانه اشرفیه در نطق میان دستور روز چهارشنبه با محکوم کردن ترور روز گذشته استاد دانشگاه و تسلیت به جامعه دانشگاهی گفت:‌ دشمن بداند این گونه ترورها ترفندهای کهنه است و اراده ملت ما را در دفاع از آرمان‌های انقلاب و اسلام مستحکم‌تر می‌کند.

نماینده آستانه اشرفیه افزود: دشمن بداند هر دانشمندی که به خاک و خون در می‌غلتد هزاران علی محمدی دیگر ظهور می‌کند و ملت ایران این را جنگ تحمیلی به دنیا اثبات کرد.

وی همچنین در ارتباط با هدفمند کردن یارانه‌ها اظهار داشت: ‌این مساله موضوعی است که توجه همه اعم از خاص و عام مردم ما را به خود جلب نموده است، باید بپذیریم مشکلات اقتصادی کشور ما در دراز مدت به وجود آمده است و ماهیت ساختاری دارند و هر نظام بانکی، گمرکی، مالیاتی بهره‌وری و توزیع کالا و ارزش‌گذاری پول ملی و هدفمند کردن یارانه‌ها نیاز به اصلاح دارند و با اصلاح این نظام‌ها مشکلات اقتصادی کشور تا حدود زیادی مرتفع می‌شود.

صادق با بیان اینکه با نگاهی عمیق می‌فهمیم این 7 نظام در یک راستا بوده و مکمل همدیگر هستند، گفت: اجرای هرکدام از این عامل‌ها بدون دیگر عوامل موجب بروز شکست احتمالی طرح تحول اقتصادی می‌شود، یعنی به عبارت دیگر هدف تحول اقتصادی به معنی عام و فقط به معنی هدفمندکردن یارانه‌‌ها نیست.

وی تاکید کرد: حرکت در جهت توسعه اقتصادی، مالکیت در سطوح عمومی، تامین عدالت اجتماعی، ارائه سهم مناسب به بخش خصوصی، افزایش بهره‌وری و توجه به فناوری در اهداف سیاست اصل 44 قانون اساسی است و در جهت‌گیری طرح تحول اقتصادی نقش موثری دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet