شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مردم تهران:

مردم ایران با عمل به تکلیف خود از برخی خواص پیشی گرفتند

سرویس صحن
**فاطمه رهبر با بیان اینکه مردم ایران با بصیرت تمام پیام قیام حسینی را دریافت کرده‌ اند، تاکید کرد:‌ مردم ایران به بهترین شکل ممکن به تکلیف و وظیفه شرعی خود عمل کردند، حتی مردم از برخی خواص نیز پیشی گرفتند.
چهارشنبه 23 دی 1388 ساعت 15:23

به گزارش خبرنگار خانه ملت، فاطمه رهبر نماینده تهران روز چهارشنبه در نطق میان دستور خود با اشاره به در پیش بودن سالروز پیروزی انقلاب گفت:می‌توان سال 88 را سال بلوغ سیاسی انقلاب اسلامی ایران نام نهاد.

نماینده تهران با بیان اینکه این سال را می‌توان سال تحکیم پایه‌های اسلامی، سال رفراندوم دوباره به نظام و سال رای آری به اصل ولایت مطلقه فقیه نام گذاشت، افزود:‌ این سال، سال وفاداری مردم ایران به انقلاب اسلامی، آرمان‌های امام راحل و تجدید بیعت با ولی فقیه بود.

فاطمه رهبر تصریح کرد: سال 88 سال امتحان خواص، سال پیشی‌گرفتن عوام از برخی خواص، سال بصیرت‌ها و عبرت‌ها، سال افشای چهره‌های جدیدی از نفاق و همچنین سال سیاست‌بازی‌های عده‌ای خودفروخته فتنه‌گر بود.

وی با اشاره به اصول 5، 57،60، 91، 107، 108 و 109 قانون اساسی گفت: تمام این اصول مربوط به ولایت فقیه است، آیا وقت آن نرسیده که به سوگندی که در ابتدای مجلس به قرآن کریم یاد کرده‌ایم عمل کرده و حافظ این اصول باشیم؛ در حوادث پس از انتخابات و با در نظرگرفتن مدت زمان طی شده ، وقت آن رسیده که ناآگاهان آگاه شده و کسانی که احساس وظیفه کردند به تکالیف خود عمل کنند.

نماینده تهران با طرح این پرسش که در این بین وظیفه ما نمایندگان مجلس چیست؟ گفت:‌ طی مدت طی شده نخبگان وظیفه‌شناس و خواص حق‌طلب فعال شده‌اند تا معترضین را آگاه کنند، صدا و سیما با روشنگری‌های خود به خوبی باطن فتنه را به اطلاع عموم مردم رسانده است البته دستگاه‌های امنیتی کشور نیز به وظایف خود عمل کرده‌اند.

رهبر در خاتمه اظهار داشت: متاسفانه قوه قضائیه به هر دلیلی هنوز نتوانسته خواسته مردم، خواص حق‌طلب و البته مطالبات مقام معظم رهبری را پاسخگو باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار