هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اسماعیلی از رکود مصوبات ملی خبر داد

مردم از اجرایی نشدن مصوبات سفرهای استانی ناراضی اند

سرویس کمیسیون ها
**عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم از مصوبات دور دوم سفرهای رئیس جمهوری به دلیل اجرا نشدن ناراضی هستند.
جمعه 25 دی 1388 ساعت 13:09

غفار اسماعیلی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در پاسخ به وضعیت مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور موجب شده به رغم اعلام خبرهای خوش در این سفرها در خصوص ایجاد اشتغال زایی و ... نتیجه مطلوبی به دلیل افزایش توقعات و انجام نشدن پروژه‌ها در اذهان مردم و جامعه نداشته باشد.

نماینده مردم هشترود در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه مصوبات دور اول و دوم به دلیل اینکه ارتباطی با منابع و امکانات مالی دولت نداشته در نتیجه بخش اعظمی از مصوبات این سفرها راکد مانده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر در مصوبات سفرهای اول و دوم رئیس جمهور به منابع و اعتبارات توجه می‌شد به طور قطع الان شاهد رکود در این پروژه نبودیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: اگر موارد کارشناسی در خصوص پروژه‌ها به اجرا درمی‌آمد ما شاهد بالا رفتن توقعات مردم و بعضا بی‌اعتمادی در میان مردم نبودیم.

اسماعیلی در خصوص درصد راه‌اندازی پروژه‌های سفرهای استانی دور اول و دوم گفت: بخشی از مصوباتی که اعتبار داشته و از محل استانی باید انجام می‌پذیرفته، اجرایی شده اما مصوباتی که ملی بود به دلیل اینکه باید اعتبار خود را از مجلس دریافت می‌کرده همچنان راکد مانده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: در مجموع به نظر می‌رسد دولت با توجه به مصوبات سفرهای اول و دوم ریاست جمهوری در سفر سوم مصوباتی را واقع بینانه‌تر تنظیم کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000