هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مصباحی مقدم پیشنهاد داد

تمدید برنامه چهارم در قالب یک طرح دو فوریتی

سرویس اقتصادی
**رئیس کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی بر اولویت داشتن بررسی لایحه بودجه سال 1389 کل کشور نسبت به لایحه برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور تاکید کرد.
شنبه 26 دی 1388 ساعت 10:16

"غلامرضا مصباحی مقدم" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در پاسخ به این سوال که آیا بررسی دو لایحه برنامه پنجم توسعه و لایحه بودجه سال 89 تا پایان امسال امکان‌پذیر است و در صورت کمبود وقت، بررسی کدام لایحه اولویت دارد، اظهارداشت: باتوجه به محدودیت زمان تا پایان سال و اینکه نمی‌توانیم سال بعد را بدون داشتن یک بودجه مصوب آغاز کنیم و همینطور با عنایت به این مسئله که معمولا در لایحه برنامه جهت‌گیری‌ها و سیاست‌های کلی‌تر مطرح می‌شود، به نظر چاره‌ای جز این نیست که ابتدا ما لایحه بودجه را مورد بررسی قرار دهیم.

وی ادامه داد: قاعدتا با این تصمیم، بررسی لایحه برنامه پنجم به سال آینده موکول خواهد شد و ما برای اینکه بدون برنامه نباشیم، شاید بتوانیم برنامه چهارم را به مدت شش ماه یا یکسال تمدید کنیم.

مصباحی مقدم پیشنهاد داد: اگریک طرح دو فوریتی به مجلس ارائه شود، می توانیم برنامه چهارم را تمدید کنیم و در چهارچوب این برنامه و تغییراتی که خود نمایندگان مد نظر دارند، وارد بودجه سال 89 بشویم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000