هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تقدیر بسیج قوه مقننه از رییس مجلس

سرویس سیاسی
**مرکز مقاومت بسیج قوه مقننه با ارسال نامه‌ای به "علی لاریجانی" از مواضع رییس مجلس شورای اسلامی در خصوص حوادث روز عاشورا و پس از آن تقدیر کرد.
دوشنبه 28 دی 1388 ساعت 11:44

به گزارش خانه ملت در این نامه آمده است:

انقلاب با شکوه اسلامی ایران در طول سه دهه عمر پرافتخار خود شاهد فراز و نشیب‌های فراوان بوده و با بهره‌گیری از نعمت عظمای ولایت همواره در کشاکش حوادث با سرانگشت اشاره ولی‌فقیه زمان که مستظهر به عنایت و هدایت الهی بوده و با سربلندی و اقتدار به حرکت پرشتاب و روبه کمال خود ادامه داده است.

بی‌شک در این راستا حضور تاثیرگذار خواص و یاوران فداکار و آگاه نظام در جهت تبیین و تنویر اشارات رهبری در میان افکار عمومی جامعه هماره کارگشا و موثر بوده است.

مواضع و بیانات جنابعالی در حوادث پس از عاشورای حسینی یکی از مصادیق این روشنگری و عملکرد بجای خواص اهل ایمان و حق طلبی بوده که باعث دلگرمی و اطمینان قلبی امت وفادار به نظام و ولایت فقیه می‌باشد.

ما بسیجیان مرکز مقاومت قوه مقننه برخود لازم می‌دانیم از اعلام مواضع بحق و به‌هنگام شما در برهه حساس زمانی و از موضع یکی از مهمترین ارکان نظام یعنی مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر به عمل آورده و ضمن آرزوی سلامت و توفیق خدمتگزاری برای شما، آمادگی خود را جهت ایفای نقش لازم و موثر بسیج در مجموعه قوه مقننه اعلام می‌داریم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000