هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده شهربابک:

برخی مسئولان در اجرایی کردن مصوبات سفرهای استانی کارشکنی می کنند

سرویس کمیسیون ها
**نماینده مردم شهر بابک گفت:‌ برخی مسئولان در اجرایی کردن مصوبات استانی هیات دولت کارشکنی می‌کنند
پنج‌شنبه 1 بهمن 1388 ساعت 15:40

مصطفی رضا حسینی نبود اعتبارات لازم برای اجرایی شدن برخی مصوبات استانی میان دولت را از جمله موانع اجرایی شدن این مصوبات دانست و گفت: طبیعی است که بین اعتبارات عمرانی کشور و حجم بالای پروژه‌ها هیچ سنخیتی وجود ندارد و اکثر پروژه‌ها مشمول زمان خواهد شد.

نماینده شهر بابک با بیان اینکه حوزه انتخابیه‌اش به دست فراموشی سپرده شده بود تاکید کرد: در دوره‌های گذشته خدمات رفاهی ناچیزی به مردم این شهرستان تعلق می‌گرفت اما با توجه به سفرهای استانی دولت، مصوبات خوبی در بخش‌های راه داشته‌ایم.

حسینی با اشاره به کمبود اعتبارات برخی از مصوبات استانی گفت: برخی از مدیران زیرمجموعه اجرایی کشور یا توان اجرای کار را ندارند و یا به نوعی در برخی حوزه‌ها کارشکنی می‌کنند.

نماینده شهربابک در ادامه افزود: هیچ یک از پروژه‌هایی که در سفرهای استانی هیات دولت در حوزه انتخابیه اینجانب اجرایی شده، قبلا اعتباری در بودجه برای آنها در نظر گرفته نشده بود و همه آنها پروژه‌های جدیدی هستند که به نتیجه رسیده است و اگر به طور عادی این پروژه‌ها پیگیری می‌شد ما مطمئن بودیم که هیچ وقت این اقدامات که در حوزه انتخابیه‌ام صورت گرفته است انجام نمی‌شد.

مصطفی رضا حسینی در خاتمه گفت: لازم است که برخی دستگاه‌های اجرایی جدیت بیشتری را به خرج دهند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000