هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاریجانی در جمع مردم تفرش:

22 بهمن روز بروز قدرت و صلابت مردم خواهد بود

سرویس سیاسی
**لاریجانی در جمع مردم تفرش با اشاره به مناقشات داخلی و خارجی گفت: ترورهایی که اخیرا انجام گرفت، مرز بین عناصر داخلی و خارجی را مشخص کرده است.
پنج‌شنبه 1 بهمن 1388 ساعت 23:51

به گزارش خبرنگار اعزامی خانه ملت، وی افزود: مردم باید تحلیل درستی از اوضاع داشته باشند و باید توجه داشت که کل این مسائل اخیر مانعی در مقابل اراده ملت ایجاد نکرد و ملت ایران راه خود را که همان راه امام بزرگوار و رهبر فرزانه انقلاب است به درستی می شناسند و همان راه را با جدیت ادامه می دهند
لاریحانی ادامه داد: اینها یکسری اقدامات ایضایی است و هرچه خالص تر در این مسیر حرکت کنیم این ایضاها رفع خواهد شد و هرچه مبهمتر باشد دشمنان فکر می کنند که جایی برای رخنه در کشور وجود دارد.
وی افزود: اینکه رهبر معظم انقلاب تاکید می کند که افراد راه را درست یافته و شفاف باشند به خاطر همین مسئله است تا دشمن تلقی اشتباه نداشته باشد و تصور نکند چاپایی در اینجا دارند.
لاریجانی در خصوص مسائل اخیر و هتک حرمت روز عاشورا و اهانت به ساحت دین و انقلاب گفت: کسی تردید نداشت که این موضوع باید کاملا مکشوف باشد. برهمین اساس موضع افراد باید روشن گردد، اما خودمان باید بدانیم این رفتارها و اقداماتی که برخی سرویس های دشمن انجام داده اند از نظر وزن عملیاتی چیز مهمی نیست.
وی با بیان اینکه قدرت انقلاب خیلی بیشتر از اینهاست، گفت: اما برای اینکه این ایضاها رفع شود باید هوشیاری داشته باشیم و ماهیت این مسائل را به درستی شناخت و در مقابل آن مواضع درست انتخاب کرد.
رییس مجلس با اشاره به بیداری و حضور مردم در صحنه، تاکید کرد: مردم پیام خود را با قدرت و صلابت اعلام کردند اما در 22 بهمن بروز دیگری از این حضور است.
وی افزود: تصور می کنم مردم در 22 بهمن با حضور خود این قاعده را مرتفع می کنند که هم دشمنان داخلی و خارجی کاملا دریابند که اینت سرزمین جای دغل بازی نیست.
لاریجانی با اشاره فداکاری های مردم تفرش و فرهان در ایام انقلاب گفت: قطعا با دقت عمل در این حوادث با حضور در صحنه می توانید این نقش آفرینی انقلابی را در این مقطع نشان دهیم و ما هم ایمدمان این است مسیر کار برای توسعه کشور و رفع مشکلات مردم فراهم شود و اینگونه مناقشات ذهن مسئولان و مردم را از هدف اصلی کشور منصرف نکند و مطمئن باشید ما در مجلس با تحلیل درست و یک استراتژی مدرن به دنبال حل همین مشکلات اصلی و توسعه و آبادانی کشور کنیم و در مواقع سیاسی هم پاسخ های مناسب به دشمن بدهیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000