هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات

حاجی بابایی و دانشجو به سوالات 5 نماینده پاسخ می‌گویند

سرویس کمیسیون ها
**وزرای آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری به منظور پاسخگویی به سوالات 5 نماینده در جلسات این هفته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی حاضر می‌شوند.
شنبه 3 بهمن 1388 ساعت 09:43

"حمیدرضا حاجی بابایی" وزیر آموزش و پرورش با حضور در جلسه روز یکشنبه کمیسیون آموزش و تحقیقات به سؤالات "داوود محمدجانی" نماینده مردم آباده و بوانات و "سیدعماد حسینی" نماینده مردم قروه پاسخ می‌گوید.

در همین جلسه طرح اصلاح تغییر نظام آموزش و پرورش و وضعیت بودجه آموزش و پرورش در لایحه بودجه سال 1389 کل کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد.

روز سه‌شنبه نیز "کامران دانشجو" وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جهت پاسخگویی به دو مورد "علی‌اکبر اولیاء" نماینده مردم یزد و صدوق و سوالات "مجید نصیرپور" نماینده مردم سراب و "جعفر قادری" نماینده مردم  شیراز در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات حاضر خواهد شد.

در همین روز وضعیت بودجه آموزش عالی و تحقیقات در لایحه بودجه سال 1389کل کشور بررسی می‌شود.

اعضای این کمیسیون از روز چهارشنبه تا جمعه از مراکز آموزشی و پژوهشی استان هرمزگان

بازدید می‌کنند.

کارگروه آموزش عالی و آموزش پزشکی کمیسیون آموزش و تحقیقات نیز روز سه‌شنبه تشکیل جلسه داده و به بررسی مسائل فرهنگی دانشگاه‌ها خواهد پرداخت.

کارگروه آموزش و تحقیقات این کمیسیون نیز در همین روز وضعیت پژوهش و فناوری در برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران را بررسی می‌کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000