هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در کمیسیون بهداشت و درمان

وزرای بهداشت و رفاه به سوالات 6 نماینده پاسخ می‌دهند

سرویس کمیسیون ها
**وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رفاه و تامین اجتماعی در این هفته با حضور در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به سوالات 6 نماینده پاسخ می‌گویند.
شنبه 3 بهمن 1388 ساعت 15:12

به گزارش خبرنگار خانه ملت، ارائه گزارش عملکرد و برنامه‌های آتی کمیته امداد امام خمینی(ره) و صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر از جمله دستورکارهای جلسه روز یکشنبه کمیسیون بهداشت و درمان است.

ارائه گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص کارکرد نظام سلامت، نظام تولیت در سلامت، تأمین مالی و تولید منابع و ارائه گزارش معاون آموزشی در رابطه با دانشگاه‌های بین‌المللی علوم پزشکی و بحث و تبادل نظر در این زمینه نیز دیگر دستور این جلسه خواهد بود.

در روز دوشنبه نشست مشترک اعضاء کمیسیون بهداشت و درمان با مسؤولان دیوان محاسبات کشور در محل دیوان جهت استماع گزارش قانون بودجه سنوات 87 و 88 و قانون برنامه چهارم درخصوص دستگاه‌های مرتبط با کمیسیون برگزار می‌شود.

در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون بهداشت و در مان گزارش عملکرد، فعالیت‌ها و برنامه‌های مرکز خدمات حوزه‌های علمیه ارائه و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در این جلسه همچنین "مرضیه وحید دستجردی" وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سوالات "علیرضا دهقانی" نماینده ایذه و باغملک، "جهانبخش امینی" نماینده کرمانشاه، "سلمان خدادادی" نماینده ملکان، "محمدحسین نژادفلاح" نماینده ساوجبلاغ و طالقان و "مهدی سنایی" نماینده نهاوند پاسخ خواهد داد.

در همین جلسه "صادق محصولی" وزیر رفاه و تامین اجتماعی نیز برای پاسخگویی به سوال "مصطفی مطورزاده" نماینده خرمشهر حضور می‌یابد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000