هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رسایی:

دستگاه قضایی با کسانی که به آبروی نظام آسیب زدند برخورد کند

سرویس صحن
**حمید رسایی در تذکری گفت: معنی ندارد که کسی که متهم است شاکی شود، دستگاه قضایی باید به این امور توجه کند.
یکشنبه 4 بهمن 1388 ساعت 14:22

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده تهران در تذکری با استناد به بند 11 ماده 23 آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: 144 نماینده درخواست کردند که دستگاه قضایی مسئله کسانی که با ادعاهای خود به آبرو و اموال نظام آسیب زدند و در کشور بحران درست کرده بودند، رسیدگی کند، ولی متاسفانه شاهدیم از این جهت هیچ اقدامی تاکنون صورت نگرفته و حتی همین افراد یعنی کسانی که خود از نظر ملت، نخبگان و مجلس، متهمند، از برخی روزنامه‌ها که به حق در این ایام روشنگری کرده‌اند، شکایت کرده‌اند.

وی افزود: من در هفته گذشته دیدم که افرادی مثل آقای موسوی، آقای خاتمی و برخی دیگر از روزنامه کیهان، ایران و وطن شاکی شده‌اند و دستگاه قضایی آنها را احضار کرده است.

رسایی خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی باید در درجه اول آنهایی را که به لندن پناهنده شده و چهار ماه است که به آن جا رفته و برنگشته‌اند احضار کند، در حالی که هنوز این کار را نکرده است و این معنی ندارد، کسی که متهم است و اتهامش از سوی ملت است و حقوق ملت را ضایع کرده و امروز 144 نماینده علیه آنها درخواست کرده‌اند دستگاه قضایی هیچ اقدامی نکرده، آن وقت همان فرد از نشریاتی که این پیگیری‌ها را انجام داده شاکی شده است.

وی افزود: از رییس قوه قضاییه که می‌دانیم مثل ما دلش می‌خواهد با این عواملی که در دستگاه قضایی هستند و گاه مسوولان قضایی هم اطلاع ندارند، برخورد لازم انجام دهد.

ابوترابی‌فرد رییس جلسه گفت: دستگاه قضایی تذکر جنابعالی را مورد توجه قرار می‌دهد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000