شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مردم زرند:

هنوز کلنگ برخی از مصوبات به زمین نخورده است

سرویس کمیسیون ها
**نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بخش‌هایی از مصوبات استانی اجرایی نشده است.
پنج‌شنبه 1 بهمن 1388 ساعت 12:15

"حسین امیری خامکانی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به اینکه برخی از مصوبات سفر استانی رئیس جمهور در حد کلنگ زنی‌ رها شده است گفت: برخی از مصوبات استانی همچنان در برخی شهرستان‌ها اجرایی نشده است.

امیری خامکانی با بیان اینکه مصوبات استانی دولت نیاز به اعتبار دارد افزود: در حال حاضر دولت با کسری اعتبار زیاد در دستگاه‌های مختلف از جمله آموزش و پرورش و بهداشت و درمان مواجه است.

وی تصریح کرد: در سفرهای استانی رئیس جمهور جهت اجرای پروژه‌های عمده گزارش نهایی به ما که نمایندگی مردم استان را بر عهده داریم داده نشده است.

خامکانی ادامه داد: اجرای پروژه‌ها در استان‌ها برای ما هم همچنان مشهود نیست به جز افتتاح چند سالن ورزشی که در برخی از شهرهای کوچک انجام گرفته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: هر ساله براساس منابعی که دولت در اختیار دارد پروژه‌هایی برای مصوبات استانی گنجانده می‌شود و در صورتی هم که منابعی در اختیار نداشت هم مجلس و هم دولت با تصویب آن مخالفت می‌کردند و اصلا مطرح نمی‌شد لذا در حال حاضر هم باید همین گونه عمل شود دولت امکانات خود را هر سال بررسی کند و با توجه به آمایش سرزمین امکانات شهرهای بزرگ و کوچک را در نظر گیرد و در مناطقی که از امکانات کمتری برخوردارند بودجه‌های سالانه پروژه‌های عمرانی آنها را بیشتر در نظر گیرند.

نماینده زرند در خاتمه افزود: سفرهای استانی به دلیل کمبود اعتبارات آنگونه که باید باشد خودش را نشان نداده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000