آغاز هفته وحدت
1388/11/13 14:47:00
سرویس صحن
نماینده مردم گرگان تاکید کرد:

راهپیمایی 9 دی موجب یاس و ناامیدی دشمنان شد

**نماینده مردم گرگان گفت: در حوادث بعد از انتخابات از جمله حادثه روز عاشورا مسئله شخص، گروه یا جریان در میان نبوده و بحث کیان نظام اسلامی مطرح بوده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت ،سید علی طاهری نماینده گرگان در نطق میان دستو رروز سه شنبه خود ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر با بیان اینکه حضور آگاهانه مردم موجب ناکامی فتنه گران خواهد شد، اظهار داشت:‌ دهه فجر امسال با شرایط فتنه و فتنه انگیزی دشمنان انقلاب مقارن شده است.

 نماینده گرگان با اشاره به راهپیمایی مردم درروز 9 دی ماه که به اذعان رسانه‌های غربی با شکوه ترین راهپیمایی تاریخ انقلاب اسلامی بعد از تشییع بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بود، افزود:‌ این راهپیمائی موجب یاس و نا امیدی فتنه گران در رسیدن به اهداف شومشان شد.

طاهری گفت: صدور حکم اعدام برای محاربین روز عاشورا گر چه با استقبال مردم مواجه شده است اما این سئوال که چرا عوامل مسبب اغتشاشات مورد محاکمه و مواخذه قوه قضائیه قرار نمی‌گیرد همچنان اذهان عمومی را با سئوالات جدی مواجه ساخته است.

وی ادامه داد: در جریان فتنه آقازاده‌ها نقش داشته‌اند اما از سوی قوه قضائیه حتی مورد اعتراض قرار نگرفته‌اند ضمن ابراز تاسف از این رفتار دستگاه قضایی، تاکید می کنم که جنبش منحرف به اصطلاح سبز مورد انزجار عمومی ملت ایران قرار گرفته است، اما متاسفانه این مسئله را هنوز برخی از نخبگان ما درنیافته‌اند.

نماینده گرگان گفت:‌ در حوادث بعد از انتخابات از جمله حادثه روز عاشورا مسئله شخص، گروه یا جریان در میان نبوده و بحث کیان نظام اسلامی مطرح بوده است و همه مردم متوجه شده بودند که بحث حوادث بعد از انتخابات مربوط به کیان نظام است اما شما (برخی نخبگان) همچنان اصرار داشتید که مسئله را به اشخاص مربوط کنید. آیا گمان نداشتید که مردم متوجه این رفتار شما هستند؟
 وی اظهار داشت: بر فرض اینکه سران فتنه توبه کرده‌اند (که البته نکرده‌اند) باید گفت آیا این توبه آنها مانع از اجرای حکم قضایی و قانونی آنها خواهد شد؟ و آیا ضربه زدن به نظام اسلامی قابل بخشش است؟

طاهری گفت:‌ راهپیمایی 22 بهمن باشکوه تر از حماسه 9 دی خواهد بود.
وی با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود، تاکید کرد: از استاندار حوزه انتخابیه‌ام به جهت پیگیری مشکلات مردم و دعوت از معاون اول رئیس جمهور و برخی از وزراء برای پیگیری مشکلات تشکر می‌کنم.

نماینده گرگان همچنین با اشاره به مشکلات کشاورزی حوزه انتخابیه‌اش افزود: از وزیر کشاورزی می‌خواهم تا در خصوص مشکلات کشاورزی گرگان تدابیر جدی بیندیشد.

طاهری در خاتمه  از وزیر نیرو خواست تا اعتبارات لازم را جهت بهبود وضعیت آب آشامیدنی و مکانیزه کردن آب کشاورزی گرگان فراهم کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet