هدر اصلی
1388/11/18 14:00:00
سرویس صحن
بیانیه 155 تن از نمایندگان مجلس:

22 بهمن ماه روزی است که ملت حرف نهایی را خواهد زد

**۱۵۵ تن از نمایندگان در بیانیه ای فرارسیدن روز ۲۲ بهمن ماه، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به مردم تبریک گفتند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن این بیانیه که امروز (یکشنبه) از سوی غفوری فرد در صحن علنی مجلس قرائت شد، به شرح زیر است:
ضمن تبریک 22 بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به مقام معظم رهبری و همه ملت شریف ایران بی‌تردید حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ماه برگ زرین دیگری در تاریخ این مرز و بوم خواهد بود و چشم طمع بیگانگان را که طی ماه‌های اخیر در نتیجه برخی آشوب‌ها و اغتشاشات به کشور ما معطوف شده بود، دگربار کور خواهد کرد.
ملت ایران طی ماه‌های گذشته با امتحانات عظمیی مواجه شد که با همت بالا از همه آنها سربلند بیرون آمد و نماد آن در 9 دی آشکار و در سالروز 22 بهمن ماه آشکارتر خواهد شد. متاسفانه عده‌ای با غفلت و سماجت بر مواضع خود پس از انتخابات بر طبل اختلافات کوبیدند. ملت ایران با صبوری و با لحاظ سوابق فرار فتنه در این موضوع مدارا کرد اما آنها باید بدانند که رفتارشان نوعی نادیده انگاری راه امام و شهدا است که ملت اغماض از این افراد برنمی‌تابد.
22 بهمن ماه روزی است که ملت حرف نهایی را خواهد زد و ضروری است جاماندگان از مسیر امام راحل در فرصت روزهای آینده راه ملت را دریابند و گذشته خود را اصلاح کنند. رفتار خصمانه آمریک طی یک سال گذشته با ملت ایران نشانگر عمق خصومت و موجب اختلافات مبنایی و اصولی آنها با انقلاب اسلامی ایران است. تصویب 66 قانون و بیانیه در کنگره آمریکا تنها در طول یک سال اخیر که نسبت به سال‌های گذشته این مصوبات 3 برابر شده و همچنین دخالت موذیانه این کشور و دولت انگلیس در ماجراهای پس از انتخابات ایران همه حکایت از همان ماهیت خصمانه شیطان بزرگ و انگلیس نسبت به ملت رشید و انقلاب اسلامی و شکوهمند است.
22 بهمن امسال، سال افشای ماهیت مزورانه آمریکای جنایتکار و انگلیس است ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی مسئولان کشور را به هوشیاری در این عرصه مهم فرا می‌خوانیم. ملت ایران با صبوری، متانت و پشتکار انقلابی و با کمک سیره امام خمینی و هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای توشه‌ای از این تجربیات علمی، فنی و اجرایی را در کارنامه 30 ساله خود دارد.
علیرغم همه توطئه‌های آمریکا و صهیونیست و هم‌پیمانان آنها، اراده پرتوان ملت بر سختی‌های راه فائق آمد و امروز ملت ایران صاحب دانش هسته‌ای صلح‌آمیز شد. این دستاورد پرارزش بخش مهمی از توان ملی ایران محسوب می‌شود.
تصویب 3 قانون در مجلس شورای اسلامی در رابطه با حقوق هسته‌ای ایران دلیل بر حساسیت نمایندگان مردم ایران بر این حق ملی است. همه مسئولان باید با هوشیاری در مقابل فریب‌کاری آمریکا و غرب در پیشنهاد معاوضه دروغین سوخت ایستادگی نمایند و بدانند که چارچوب حرکت ما صرفا رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet