شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

ربانی: مجلس باید روشنگر زوایای مبهم و مشکل ساز تصمیمات دولت باشد

سرویس صحن
نماینده شیراز طی یک تذکر آیین نامه‌ای گفت: تایید یکدست تصمیمات دولت، خدمت به دولت نیست، بلکه دولت را با مشکلات بسیار مواجه می‌کند.
یکشنبه 31 تیر 1386 ساعت 15:18

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمدهادی ربانی طی یک تذکر آیین نامه‌ای در جلسه علنی روز یکشنبه خطاب به رئیس مجلس گفت: نمایندگان از حضرتعالی توقع دارند که روشنگر زوایای مبهم و مشکل ساز تصمیمات دولت باشید و این وظیفه همه ما و خصوصا حضرتعالی است.
وی افزود: تایید یکدست کردن از تصمیمات دولت در حقیقت نمی‌تواند خدمت به دولت باشد بلکه دولت را در مسیری قرار می‌دهد که در بسیاری از جاها با مشکل مواجه می‌شود.
نماینده شیراز خاطرنشان کرد: شما در مصاحبه‌های خود می‌بایست حداقل این معنا را می‌فرمودید که سهمیه بندی قانون است و احترام و عمل به آن وظیفه همه ماست اما ما از دولت می‌خواهیم که مشکلات مردم را به حداقل برساند.
ربانی متذکر شد: علیرغم اینکه دوستان فکر می‌کنند که قیمت آزاد بنزین اعلام نشده، بازار سیاه قیمت آزاد بنزین را اعلام کرده است.
رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده شیراز تصریح کرد: حضرتعالی که مصاحبه‌های بنده را پیگیری می‌کنید توجه دارید که بنده هم شخصا در صدد آگاهی از مشکلات مردم هستم و هم برای رفع این مشکلات با دولت در تماس مداوم هستم.
وی افزود: فرمایش شما درست است و ما وظیفه داریم که مشکلات را بشناسیم و منتقل کنیم و من خود بر این نکته تاکید دارم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000