ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1388/12/10 12:43:00
سرویس صحن
در بیانیه 212 نماینده اعلام شد

تجدید بیعت نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب

**۲۱۲ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای،حمایت قاطع خود را از بیانات مقام معظم رهبری در اجلاسیه اخیر خبرگان رهبری اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن این بیانیه که در پایان جلسه علنی امروز توسط "سیدجاسم ساعدی" عضو هیات رییسه قرائت شد، به این شرح است:

سخنان راهگشای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای محترم مجلس خبرگان بار دیگر توجه همکاران را به وظیفه سنگین دفاع از انقلاب اسلامی و حفظ میراث گرانقدر امام راحل (ره) جلب نمود.

رهبر عزیز انقلاب در این سخنان با اشاره به ضرورت حفظ نظام و هدایت اسلامی آن، به ضرورت جداسازی شفاف و صریح مرز میان دوستان و دشمنان نظام تاکید فرمودند و با صراحت بیان کردند که کسانی که این مرزها را رعایت نکردند صلاحیت حضور در نظام اسلامی را از دست داده‌اند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حمایت قاطع از سخنان مقام معظم رهبری به معدود افرادی که هنوز مرز خود را با دشمنان انقلاب و ملت مشخص نکرد‌ه‌اند هشدار می‌دهیم تا به آغوش ملت بازگردند و بدانند مردم آگاه و فداکار ایران همانطور که در راهپیمایی‌های 9 دی و 22 بهمن نشان داده‌اند در دفاع از انقلاب با هیچ کس مماشات و مدارا نخواهند کرد و آنچه برای ملت اصل است و در درجه اول اهمیت قرار دارد، حفظ انقلاب اسلامی و اسلامی بودن نظام جمهوری اسلامی است.

کسانی که از ملت بریده‌اند و به دشمنان ملت پیوسته‌اند باید بدانند که صلاحیت همراهی با کاروان انقلاب اسلامی را از دست داده‌اند مگر آنکه از کج‌راهه‌ای که تاکنون طی کرده‌اند به صراط مستقیم انقلاب اسلامی بازگردند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی یکبار دیگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت می‌کنیم و اعلام می‌کنیم که در راه تحقق رهنمودهای دقیق، درست، اسلامی و انقلابی معظم له از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet