خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1388/12/10 15:08:00
سرویس صحن
در نطق میان دستور؛

بزرگواری دستگیری ریگی را تبریک گفت

**نماینده مردم کهکیلویه و بهمنی در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از آموزه‌های اساسی قرآن و سنت پیامبر و اهل کتاب دعوت به وحدت است که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام (ره) آن را در حد ملکه مسلمانان جهان درآوردند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت علی محمد بزرگواری روز دوشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: مجلس شورای اسلامی به عنوان عصاره ملت می‌تواند الگوی خوبی از وحدت اسلامی باشد که اهل تشییع و تسنن و سایر مذاهب در صحن علنی مجلس و کمیسیون‌ها به صورت برادرانه به مهمترین مسایل نظام اسلامی یعنی قانونگذاری مشغول هستند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در ادامه افزود: امیدواریم همه فرق اسلامی و مذاهب مختلفه و اقوام‌های ایران این چنین باشند و توطئه بیگانگان و اجانب را در تفرقه و اختلاف نظر بر آب سازند.

بزرگواری گفت: دستگیری عبدالمالک ریگی این عامل کثیف سیا و موساد و وهابیت بدتر از کفار را به سربازان گمنام امام زمان تبریک می‌گوییم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس افزود: امیدوارم روزی این سربازان گمنام آقازاده‌های فراری را در آسمان کشورهای دخالت‌گر در امور ایران دستگیر و بدست مجامع قضایی اسلامی بسپارند چنین روزی درست نیست.

وی گفت: همه شاهد بودیم پس از دستگیری این مفلوک خود فروخته که جنایات او را یکی از پس دیگری رسانه‌ها پخش کردند خشم و غضب مردم نسبت به این خبیث و آمریکا و انگلیس و شاهزادگان خبیث سعودی صد چندان شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet