ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1388/12/11 10:39:00
سرویس کمیسیون ها
انتقاد صبور از عملکرد رییس سازمان تامین اجتماعی

تعامل ذبیحی با کمیسیون اجتماعی ضعیف است

**عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از نحوه ارتباط و پاسخگویی رییس سازمان تامین اجتماعی با کمیسیون انتقاد کرد.

"جواد صبور" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: قدرت تعامل رییس سازمان تامین اجتماعی با کمیسیون بسیار ضعیف و نگران کننده است.

وی خاطر نشان کرد: رییس سازمان تامین اجتماعی به دلیل جایگاه مهمی که ناشی جایگاه حمایتی آن دارد باید به گونه‌ای اقدام کند که اگر کمبود قانونی در سازمان احساس کرد در تعامل با مجلس درصدد رفع آن در قالب طرح یا لایحه برآید.

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: متاسفانه آقای ذبیحی برخی تصمیم‌های مهم سازمان تامین اجتماعی را به صورت شخصی به انجام می‌رساند و این نحوه عمل درست نیست.

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس، عزل و نصب‌ها در سازمان و اعطای پاداش‌های کلان میلیونی که بروز برخی مسایل مالی را به دنبال دارد را ازجمله این موارد ذکر کرد.

صبور در خصوص تاثیر مثبت ارتباط رییس سازمان تامین اجتماعی با کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: این ارتباط به طور قطع تاثیرات بسیار مهم و سرنوشت‌سازی خواهد داشت چون کمیسیون اجتماعی پیگیری مسایل وزارتخانه رفاه تامین اجتماعی را به عهده دارد در نتیجه هر نوع تغییر و تحولی می‌تواند برای اعضا مهم باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet