هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هدایت خواه خبر داد:

کارگروهی در کمیسیون فرهنگی به بررسی برنامه پنجم توسعه می‌پردازند

سرویس فرهنگی
**سخنگوی کمیسیون فرهنگی گفت: برنامه پیشنهادی پنجم توسعه پس از ارائه به کمیسیون فرهنگی قرار شد توسط گروهی متشکل از بنده، احمدرضا دستغیب و بهروز جعفری مورد بررسی قرار گرفته و گزارش آن به کمیسیون ارائه گردد.
سه‌شنبه 7 اردیبهشت 1389 ساعت 16:39

 ستار هدایت خواه عضو کمیسیون فرهنگی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت ضمن بیان اینکه بخش فرهنگ در برنامه پیشنهادی پنجم توسعه دارای نقاط ضعف و قوتی است، در ارزیابی عملکرد برنامه چهارم توسعه و تحقق اهداف آن نیز اظهار داشت: برنامه چهارم در بخش فرهنگ طبق ارزیابی که توسط مرکز پژوهش های مجلس صورت گرفته و به کمیسیون فرهنگی نیز ارائه شد. در بخش هایی پیشرفت داشته و در واقع عملیاتی شده است و در بخش هایی نیز پیشرفتی نداشته است و در بخش هایی نیز اساسا از نظر آنها قابل ارزیابی نبوده است.

هدایت خواه خاطرنشان کرد: یعنی از نظر مرکز حدود 30 درصد اهداف عملیاتی شده و نزدیک 17 الی 18 درصد هنوز عملیاتی نشده است و 40 الی 50 درصد نیز قابل ارزیابی نبوده است.

وی افزود: برنامه پنجم توسعه از یکسو باید خلاءها و نارسایی هایی را که برنامه چهارم داشته پر کند و از طرفل دیگر بخشی از اهدافی را که ناقص و ناتمام مانده را جبران نماید و از سوی دیگر اولویت های کشور را در شرایط جدید مورد توجه قرار دهد.

عضو کمیسیون فرهنگی خاطرنشان کرد: اظهارنظر دقیق را می توان بعد از کار کارشناسی کارگروه کمیسیون اعلام کرد.

وی گفت: گزارش کارگروهی که کمیسیون برای بررسی مواد برنامه پیشنهادی پنجم توسعه مشخص کرده است 2 هفته آینده دیگر آماده و به کمیسیون ارائه خواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000