سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اسماعیلی به خانه ملت خبر داد:

سفر یک هیئت عالی رتبه ایران به آذربایجان

سرویس بین الملل
**عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی از سفر وزیر کشور و چهار استاندار به کشور آذربایجان خبر داد.
سه‌شنبه 7 اردیبهشت 1389 ساعت 16:50

وی اسماعیلی نماینده گرمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه مصطفی محمد نجار وزیر کشور و استانداران استان گیلان، اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی دوشنبه هفته آینده به کشور آذربایجان سفر می کنند، گفت: این سفر دو روزه است که از طرف مجلس شورای اسلامی اینجانب در سفر حضور دارم.

وی با بیان اینکه سفر یک سفر اقتصادی است تصریح کرد: هیئت ایرانی در این سفر با رئیس جمهور وزیر کشور، وزیر اقتصاد، مسئولان گمرک و دیگر مقامات آذربایجان دیدار خواهند کرد و در این دیدارها در خصوص سرمایه گذاری دو کشور جهت گسترش مبادلات اقتصادی و گسترش روابط میان دو کشور بحث و بررسی خواهند کرد.

نایب رئیس کمیته امنیت کمیسیون امور داخلی و شوراها افزود: البته در این سفر درخصوص تسهیلات مبادلات مرزی، فعال تر شدن بازارچه های مرزی و گمرکات و همچنین افزایش روابط سیاسی این دو کشور بحث و بررسی خواهد شد.

اسماعیلی با اشاره به لغو روادید شهروندان آذربایجانی جهت سفر به ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران چندی پیش با این اقدام حسن نیت خود را برای افزایش رفت و آمد شهروندان دو کشور و همچنین گسترش داد و ستد میان مردم آذربایجان و ایران نشان داد و ما در این سفر در همین راستا مذاکراتی را خواهیم داشت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000